غارهای مراغه از ظرفیت مناسبی برای رونق گردشگری برخوردارند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر ثبت مشخصات غارهای شناسایی شده، گفت: غارهای شناسایی شده از ظرفیت مناسبی برای رونق دادن به صنعت گردشگری شهرستان برخوردارند که باید مورد توجه قرار گیرد.
ادامه مطلب...

10درصد جمعیت شهرستان مراغه سالمند هستند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با بیان اینکه 10 درصد از جمعیت شهرستان را سالمندان تشکیل می دهد گفت: از جمعیت 263 هزار نفری شهرستان بیش از 26 هزار نفر سالمند هستند.
ادامه مطلب...

80 درصد محیط ادارات مراغه برای معلولان مناسب سازی شده است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه از مناسب سازی 80 درصدی محیط ادارات شهرستان برای معلولان خبر داد و گفت: اقدامات خوبی در این راستا انجام شده و عملکرد ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی شهرستان قابل قبول است.
ادامه مطلب...

شناسایی و معرفی ظرفیت های گردشگری چاراویماق ضروری است

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: این شهرستان ظرفیت های بسیار مناسبی در حوزه گردشگری دارد که شناسایی و معرفی آنها در توسعه صنعت گردشگری ضروری است.
ادامه مطلب...

خرید گندم کشاورزان از طریق سامانه پهنه بندی صورت می گیرد

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی هشترود گفت: گندم و سایر محصولات کشاورزانی که اطلاعات خود را در سامانه جامعه پهنه بندی ثبت نکرده باشند مجاز نیست.
ادامه مطلب...

توانمندسازی مددجویان رویکرد بنیاد دست های مهربان است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تقدیر از تلاش های بنیاد نیکوکاری دست های مهربان در سال های اخیر گفت: توانمندسازی و حمایت از اشتغال مددجویان زیرپوشش رویکردهای اصلی این بنیاد برای حمایت از اقشار نیازمند است.
ادامه مطلب...

زورگویی های رژیم صهیونیستی نتیجه کوتاهی کشورهای اسلامی است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به پیشینه جنایت های رژیم صهونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین گفت: ایجاد این رژیم غاصب و زورگویی های آن نتیجه کوتاهی ها، سکوت و عدم اتحاد بین کشورهای اسلامی بوده است.
ادامه مطلب...

روز قدس، نماد خروش ملت های آزاده علیه صهیونیسم است

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر به حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و گفت: روز قدس، نماد خروش مسلمانان و ملت های آزاده جهان علیه استکبار و صهیونیسم است.
ادامه مطلب...

اعضای باند سارقان سیم و کابل در مراغه دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری اعضای یک باند چهارنفره سرقت سیم و کابل در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

نسبت نیروهای سرباز معلم به رسمی در چاراویماق بالاست

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: آمار نیروهای سرباز معلم نسبت به نیروهای تخصصی و رسمی بالا بوده و تخصیص نیروهای رسمی از سوی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی به این شهرستان ضروری است.
ادامه مطلب...