اجرایی نشدن مصوبات ستاد تسهیل استان آذربایجان شرقی در مراغه

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: با گذشت 2 ماه از تشکیل ستاد تسهیل برای حمایت از واحدهای صنعتی مراغه با حضور استاندار و مدیران کل، تنها 10 درصد این مصوبات اجرایی شده است.
ادامه مطلب...

آغاز عملیات اجرای فازهای سوم و چهارم آزادراه مراغه به هشترود/ اختصاص 90 میلیارد ریال به بیمارستان سینا و ورزشگاه 5 هزار نفری مراغه

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی از آغاز عملیات اجرای فازهای سوم و چهارم آزادراه مراغه به هشترود خبر داد و گفت: برای بیمارستان سینا و استادیوم 5 هزار نفر مراغه از محل اعتبارات ملی 90 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: برای حل مشکلات صنایع با مسئولان استانی رایزنی می کنیم

مراغه - ایرنا - نماینده معین مراغه و نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای رفع مشکلات صنایع با مسئولان استانی رایزنی می کنیم، گفت: صنایع آذربایجان شرقی در مقایسه با صنایع سایر استان های کشور برخورداری کمتری در زمینه دریافت تسهیلات حمایتی از دولت دارد.
ادامه مطلب...

آئین علم بندی در مراغه

ادامه مطلب...

بازداشت 3 نفر به دلیل ایجاد اختلال در نظم هیات های حسینی در مراغه

دادستان عمومی و انقلاب مراغه از بازداشت سه نفر به دلیل ایجاد اختلال در نظم هیأت‌های حسینی در مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

ابوالفضل العباس الگوی بارز بصیرت و ولایتمداری است

مراغه - ایرنا - مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه گفت: حضرت ابوالفضل(س) اوج بصیرت در نهضت عاشورایی است که با رد امان نامه از امتحان بصیرت سربلند بیرون آمد و با تمام توان از حریم ولایت دفاع کرد.
ادامه مطلب...

ثبت نام بیش از 226 هزار نفر در سرشماری نفوس و مسکن آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مدیرکل آمار و اطلاعات استانداری آذربایجان شرقی گفت: تاکنون 226 هزار نفر در قالب 80 هزار و 224 خانوار از مردم این استان به صورت اینترنتی اطلاعات خود را در طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن ثبت کرده اند.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان:الگوی مدافعان حرم، قمر بنی هاشم (س) است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به اینکه الگوی مدافعان حرم، قمر منیر بنی هاشم (س) است، گفت: کمک به رزمندگان و مدافعان حرم که در خط مقدم جبهه های نبرد علیه تکفیری ها هستند، دارای ارزشی برابر با مبارزه رو در رو با دشمن است.
ادامه مطلب...

افزایش سه و نیم برابری خرید گندم کشاورزان آذربایجان شرقی در دولت تدبیر و امید

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: خرید گندم مازاد کشاورزان در این استان طی سال زراعی 95- 94 نسبت به سال 92 /سال آغاز به کار دولت تدبیرو امید/، افزایش سه و نیم برابری داشته است.
ادامه مطلب...

فعالیت 4 کارگروه تخصصی در ستاد اقتصاد مقاومتی مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی مراغه از فعالیت چهار کارگروه در زیرمجموعه این ستاد خبر داد و گفت: در پی تدوین سند تدبیر و توسعه مراغه و آذربایجان شرقی در دولت تدبیر و امید، فعالیت های مرتبط با اقتصاد مقاومتی در این شهرستان از دو سال پیش آغاز شده است.
ادامه مطلب...