14 معتاد و خرده فروش مواد در مراغه جمع آوری و دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کشف 1.8 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان گفت: در این ارتباط 14 معتاد و خرده فروش مواد جمع آوری و دستگیر و تحویل مقام قضائی شدند.
ادامه مطلب...

دفع و تصفیه مناسب فاضلاب روستایی به بهداشت محیط کمک می کند

مراغه – ایرنا – فرماندار چاراویماق گفت: دفع و تصفیه پساب فاضلاب های روستایی ضمن آنکه از آلوگی محیط زیست جلوگیری می کند بخشی از آب مورد نیاز بخشهای مختلف را نیز تامین خواهد کرد.
ادامه مطلب...

دستگاه ها ظرفیت های سرمایه گذاری مراغه را تدوین کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم حمایت از سرمایه گذاری در بخش های مختلف تولیدی و اقتصادی گفت: ظرفیت های سرمایه گذاری این شهرستان در قالب بسته های تخصصی برای بهره مندی سرمایه گذاران اقتصادی، توسط دستگاه های اجرایی تدوین شود.
ادامه مطلب...

مسیر گردشگری هامپوئیل با 3.35میلیارد ریال ساماندهی می شود

مراغه – ایرنا – بخشدار مرکزی مراغه از تخصیص اعتبار برای تکمیل و ساماندهی جاده اختصاصی مسیر گردشگری غار هامپوئیل (غار کبوتر) این شهرستان خبرداد و گفت: این طرح با سه میلیارد و 350 میلیون ریال اجرا می شود.
ادامه مطلب...

طرح های توسعه ای آبفا با مشارکت بخش خصوصی سرعت می گیرد

مراغه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی با تاکید بر جذب سرمایه گذار در طرح های توسعه این شرکت گفت: زمینه مشارکت بخش خصوصی در این طرح ها فراهم است.
ادامه مطلب...

145 روستای هشترود از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردارند

مراغه - ایرنا - رئیس آب و فاضلاب روستایی هشترود گفت: از 188 روستای این شهرستان، 145 روستا از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردارند.
ادامه مطلب...

تفکرات و تهدیدهای آمریکا راه به جایی نخواهد برد

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به سخنان سخیفانه و اهانت آمیز مقامات آمریکایی علیه کشورمان گفت: تفکرات، تهدیدها و اهانت های آمریکا راه به جایی نخواهد برد.
ادامه مطلب...

مراغه قهرمان مسابقات کمان سنتی کشور شد

مراغه - ایرنا - مراغه نماینده آذربایجان شرقی در مسابقات کمان سنتی رنکینگ کشوری 'جام رصد مراغه' با چهار طلا، سه نقره و یک برنز به عنوان قهرمانی رسید.
ادامه مطلب...

گندم مازاد بر نیاز کشاورزان چاراویماقی امسال 90هزار تن است

مراغه - ایرنا - سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی چاراویماق گفت: در سالجاری و به رغم خسارت های ناشی از تگرگ و سیل، پیش بینی می شود 90 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خریداری شود.
ادامه مطلب...

120کماندار در مسابقات کمان سنتی کشور در مراغه رقابت می کنند

مراغه - ایرنا - رئیس هیات تیر و کمان شهرستان مراغه گفت: 120 کماندار در نخستین مرحله مسابقات رنکینگ کشوری و انتخابی تیم ملی کمان سنتی 'جام رصد مراغه' به رقابت می پردازند.
ادامه مطلب...