ارتباط مستقیم خانواده شهدا و مسئولان هدف اصلی طرح سپاس است

مراغه - ایرنا - رئیس بنیاد شهید عجب شیر با بیان اینکه ارتباط مستقیم خانواده معظم شهدا با مسئولان از اهداف اجرای طرح سپاس است گفت: امسال و در اجرای این طرح، 140 خانواده شهید مشکلات خود را با مسئولان شهرستانی در میان می گذارند.
ادامه مطلب...

محموله میلیاردی برنج قاچاق در مراغه به مقصد نرسید

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف محموله برنج قاچاق خارجی در این شهرستان خبرداد و گفت: ارزش محموله توقیف شده یک میلیارد و 680 میلیون ریال برآورد شده است.
ادامه مطلب...

دو تن مواد غذایی فاسد و غیر مجاز در مراغه معدوم شد

مراغه - ایرنا - مدیرگروه سلامت محیط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از معدوم سازی دو تن مواد غذایی فاسد و غیر مجاز در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

تضمین منافع کشور در ادامه برجام الزامی است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در جمع مسئولان کشوری گفت: بر اساس رهنمودهای رهبری، برجام در صورت داشتن تضمین لازم برای تامین منافع کشورمان قابل قبول بوده و ادامه خواهد یافت.
ادامه مطلب...

نتیجه مزایده باشگاه تراکتورسازی هرچه زودتر اعلام شود

تبریز - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی مشخص شدن نتیجه مزایده باشگاه تراکتورسازی تبریز خواستار شد و گفت: با توجه با اینکه رقابت های لیگ برتر فوتبال دهم خرداد ماه جاری قرعه کشی می شود مشخص شدن هرچه سریع تر این موضوع به نفع باشگاه است.
ادامه مطلب...

بیش از 437 میلیارد ریال برای اشتغالزایی در هشترود تصویب شد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از تصویب 437 میلیارد و 160 میلیون ریال برای 257 طرح اشتغالزایی در این شهرستان خبر داد و گفت: 300 میلیارد و 830 میلیون ریال این اعتبار برای 141 طرح اشتغالزایی در روستاها و از محل صندوق توسعه ملی تامین می شود.
ادامه مطلب...

کمبود اعتبار اجرای کنارگذر غربی عجب شیر را متوقف کرده است

مراغه - ایرنا - مدیرکل ساخت و توسعه شبکه راه های منطقه شمالغرب کشور، کمبود اعتبار را علت اصلی تاخیر در اجرای طرح کنارگذر غربی شهرستان عجب شیر عنوان کرد.
ادامه مطلب...

جلب اعتماد عمومی مسیر پیشرفت کشور را هموارتر می سازد

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر با بیان اینکه جلب اعتماد عمومی، کشور را در مسیر پیشرفت قرار می دهد گفت: اعتماد مردم به نظام بزرگترین سرمایه است و همه مسئولان باید در راستای جاب رضایت و اعتماد مردم تلاش کنند.
ادامه مطلب...

1.6میلیارد ریال برای مقاوم سازی مسکن مهر مراغه پرداخت می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: مسکن شهرسازی ظرف مدت 10 روز، یک میلیارد و 600 میلیون ریال تسهیلات برای مقام سازی مجتمع مسکن مهر فکور در مراغه به پیمانکار این پروژه پرداخت خواهد کرد.
ادامه مطلب...

حمایت از سرمایه گذار ارتباط مستقیمی با اشتغال دارد

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر گفت: حمایت از سرمایه گذاران و پشتیبانی از آنها، به ایجاد اشتغال در جامعه و رونق اقتصادی منجر می شود.
ادامه مطلب...