حفظ آمادگی و به روز رسانی اطلاعات در مدیریت بحران موثر است

مراغه - ایرنا - مدیر کل مدیریت بحران آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان از استان حادثه خیز کشور است گفت: برای مدیریت بهینه بحران ها حفظ آمادگی و به روز رسانی اطلاعات از سوی تمامی دستگاه ها ضروری و موثر است.
ادامه مطلب...

مشارکت مردمی در اتمام طرح های نیمه تمام ضعیف است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با انتقاد از پایین بودن و ضعف مشارکت مردمی در اتمام طرح های نیمه تمام گفت: دولت تصمیمی برای آغاز طرح جدید در کشور ندارد و برای اتمام طرح های نیمه تمام نیازمند مشارکت های مردمی هستیم که متاسفانه در این مورد مراغه ضعیف عمل کرده است.
ادامه مطلب...

بستر سازی لازم برای پوشش تحصیلی دانش آموزان بازمانده ضروری است

بستر سازی لازم برای پوشش تحصیلی دانش آموزان بازمانده ضروری است معاون استاندار و فرماندار شهرستان مراغه گفت: بستر سازی لازم برای پوشش تحصیلی دانش آموزان بازمانده از تحصیل ضروری است و شرایط برای آن ها بایستی فراهم شود.
ادامه مطلب...

137طاقه پارچه قاچاق در هشترود کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی هشترود از کشف 137 طاقه پارچه خارجی قاچاق به ارزش 220 میلیون تومان در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

441 دانش آموز در مراغه از تحصیل بازمانده اند

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه با تاکید بر لزوم حمایت از دانش آموزان کم بضاعت و بازمانده از تحصیل گفت: در حال حاضر 441 دانش آموز بازمانده از تحصیل در این شهرستان وجود دارد که زمینه بازگشت مجدد 86 نفر از آنان به تحصیل فراهم شده است.
ادامه مطلب...

نظام آموزشی پیشتاز توسعه ورزش در جامعه است

نظام آموزشی پیشتاز توسعه ورزش در جامعه است نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام آموزشی بخصوص آموزش و پرورش پیشتاز توسعه ورزش در جامعه می باشد.
ادامه مطلب...

17 مرکز یادگیری محلی در آذربایجان شرقی ایجاد شد

مراغه - ایرنا - معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از راه اندازی 17 مرکز یادگیری محلی در استان خبر داد و گفت: این مراکز در چهار ناحیه تبریز و شهرهای اهر، بناب، هوراند، بستان آباد، خواجه، تیکمه داش، ملکان، نظرکهریزی و شبستر ایجاد شده اند.
ادامه مطلب...

مشکل اشتغال تنها با پرداخت تسهیلات حل نمی شود

مراغه - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی گفت: مشکل اشتغال تنها با پرداخت تسهیلات حل نمی شود و تمامی دستگاه های اجرایی باید با تمام توان به این موضوع ورود کنند.
ادامه مطلب...

مسئولان دولت آمریکا حتی کشور خود نیز منفورند

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به اختلافات داخلی آمریکا گفت: با وجود ادعاهای بسیار این کشور در عرصه بین المللی، مسئولان دولت آن در دنیا و حتی در داخل و نزد افکار عمومی خود نیز منفور شده اند.
ادامه مطلب...

مادر باردار چاراویماقی گرفتار در برف نجات یافت

مراغه - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان چاراویماق از نجات مادر باردار گرفتار در برف در یکی از روستاهای این شهرستان با تلاش راهداران، اورژانس و امداد هوایی خبرداد.
ادامه مطلب...