اتاق فکر نخبگان در جهت توسعه هشترود تشکیل می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه پیشرفت و توسعه باید بر مبنای تفکر و منطق باشد گفت: برای تحقق این مهم اتاق فکر نخبگان و جوانان شهرستان راه اندازی می شود تا از نقطه نظرات آنان در پیشرفت شهرستان استفاده شود.
ادامه مطلب...

دولت 140 میلیارد ریال به دهیاری های هشترود کمک کرد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از پرداخت 140 میلیارد ریال به دهیاری های این شهرستان در پنج سال دولت تدبیر و امید خبرداد و گفت: این رقم در 10 سال قبل از آن تنها 40 میلیارد ریال بود.
ادامه مطلب...

30درصد جمعیت مراغه در سکونتگاه های غیررسمی ساکن هستند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم توجه هرچه بیشتر به مشکلات حاشیه نشینان گفت: در حال حاضر 30 درصد جمعیت این شهر در حاشیه شهر و سکونتگاه های غیررسمی ساکن هستند.
ادامه مطلب...

دولت با وجود تحریم ها همچنان در مسیر خدمت به مردم است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت با وجود تحریم ها و محدودیت ها، همچنان در مسیر خدمت به مردم و حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب گام برمی دارد.
ادامه مطلب...

محموله قاچاق لاستیک خودروهای سنگین در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از توقیف محموله قاچاق لاستیک خودروهای سنگین در این شهرستان خبرداد و گفت: این محموله شامل 36 حلقه لاستیک به ارزش 600 میلیون ریال بود.
ادامه مطلب...

تصادف رانندگی در محور هشترود مراغه یک کشته برجای گذاشت

مراغه - ایرنا - برخورد نیسان با خاور در سه راهی برج (درین سو) محور هشترود - مراغه یک کشته و دو مصدوم برجای گذاشت.
ادامه مطلب...

خطبه های نماز جمعه شهرستان های آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهونیستی در غزه گفت: سکوت برخی حکام منطقه و علما و مفتی های حجاز، حمایت از این جنایت هاست.
ادامه مطلب...

35درصد مدارس آذربایجان شرقی توسط خیران نوسازی شد

مراغه - ایرنا - معاون پرورشی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: در سه سال گذشته، 35 درصد از مدارس این استان از سوی خیران نوسازی شده و خیران در سال گذشته 750 میلیارد ریال به مدرسه سازی در استان کمک کردند.
ادامه مطلب...

90 میلیارد ریال برای بهسازی جاده مراغه - هشترود اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ‌ای آذربایجان‌ شرقی از اختصاص 90 میلیارد ریال برای بهسازی جاده مراغه - هشترود خبرداد و گفت: بهسازی و رفع نقاط خطرخیز این جاده با توجه به تعداد تصادفات رانندگی و تلفات بالا در آن در دستور کار این اداره کل قرار دارد.
ادامه مطلب...

مشکلات زیست محیطی زباله گاه مراغه مرتفع می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: با همکاری دستگاه های خدمات رسان و شهرداری، نواقص و مشکلات زیست محیطی موجود در زباله گاه مراغه مرتفع می شود.
ادامه مطلب...