تکریم معلمان، زمینه ساز تعالی نسل آینده است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به نقش تربیتی معلمان در جامعه گفت: تکریم معنوی معلمان به عنوان هدایتگران اندیشه و فرهنگ جامعه، زمینه ساز رشد و تعالی نسل های آینده است.
ادامه مطلب...

56 میلیارد ریال برای بازسازی روستای چنار هزینه شده است

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر گفت: دولت تاکنون برای بازسازی روستای سیل زده چنار این شهرستان 56 میلیارد ریال هزینه کرده است.
ادامه مطلب...

شیوه های کنونی ترک اعتیاد ناکارآمد است

مراغه - ایرنا - دادستان هشترود با بیان اینکه شیوه های جاری مبارزه با موادمخدر و ترک اعتیاد جوابگو نیست، گفت: در برخی مراکز ترک اعتیاد، درمان قطعی استاندارد نیست و در برخی موارد داروهای ترک اعتیاد نیز دستکاری می شود.
ادامه مطلب...

7.5میلیارد ریال برای بازسازی استخر هشترود اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از اختصاص هفت میلیارد و 500 میلیون ریال برای بازسازی، تجهیز و تکمیل استخر سرپوشیده هشترود خبرداد و گفت: این استخر تا اواخر تیرماه سالجاری به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

24.1 کیلومتر از شبکه آبفا مراغه اصلاح و توسعه یافت

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه از اصلاح و توسعه 24.1 کیلومتر از شبکه آب و فاضلاب این شهرستان در سال گذشته خبرداد.
ادامه مطلب...

فرآوری معادن در هشترود لازمه صدور مجوز استخراج است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با اشاره به ظرفیت های بالای شهرستان در بخش معدن گفت: به معادنی که در شهرستان فرآوری نشوند مجوز استخراج داده نمی شود.
ادامه مطلب...

80درصد باغات عجب شیر دچار سرما زدگی شد

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی عجب شیر از سرمازدگی 80درصدی باغات و مزارع این شهرستان خبرداد و گفت: میزان خسارت وارد شده به محصولات باغی و زراعی 51 هزار و 511 تن به ارزش بیش از 300 میلیارد ریال است.
ادامه مطلب...

18درصد ازدواج ها در هشترود به طلاق می انجامد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با ابراز نگرانی از رشد طلاق در جامعه گفت: 18 درصد ازدواج ها در این شهرستان و یا به عبارتی از هر 5.5 ازدواج یک مورد به طلاق می انجامد.
ادامه مطلب...

هنر انقلابی باید در خدمت فرهنگ اسلامی باشد

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه به اهمیت جایگاه فرهنگ و هنر در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: هنر انقلابی باید در خدمت دین و فرهنگ اسلامی باشد.
ادامه مطلب...

بارندگی در مراغه 53 درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی مراغه گفت: میزان نزولات جوی در سال زراعی جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن 53 درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...