هشت گروه نمایشی به جشنواره‌ تئاتر مردم در مراغه راه یافتند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه با اشاره به برگزاری یازدهمین جشنواره‌ تئاتر 'مردم' در این شهرستان گفت: هشت گروه نمایشی به بخش نهایی این جشنواره‌ راه یافتند.
ادامه مطلب...

مهارت آموزی رویکرد جدید آموزش و پرورش نوین است

مهارت آموزی رویکرد جدید آموزش و پرورش نوین است معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: نظام آموزش و پرورش نوین و امروزی با توجه به سند تحول بنیادین ،با رویکرد مهارت آموزی دانش آموزان به فعالیت خود ادامه می دهد.
ادامه مطلب...

جشنواره غذاهای محلی و سالم در عجب شیر برگزار شد

مراغه - ایرنا - جشنواره پخت غذاهای سنتی، محلی و سالم، با هدف ترویج فرهنگ استفاده از غذای سالم و آگاه سازی خانواده ها در زمینه مضرات استفاده از غذاهای آماده و فوری، در عجب شیر برگزار شد.
ادامه مطلب...

محموله دام قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از توقیف محموله دام قاچاق در این شهرستان خبرداد و گفت: بر اساس نظر کارشناسان ارزش محموله کشف شده 120 میلیون تومان است.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: راهپیمایی 22 بهمن نشانگر بصیرت مردم است

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: شرکت گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نمایش اقتدار و بصیرت مردم انقلابی در 40 سالگی نظام است.
ادامه مطلب...

مردم چاراویماق در راهپیمایی 22 بهمن عزت ملی را نشان دادند

مراغه - ایرنا - مردم و مسئولان چاراویماق با شرکت در راهپیمایی بزرگ یوم الله 22 بهمن و حضور گسترده در این صحنه عظیم و خطیر، پشتیبانی از نظام ، انقلاب اسلامی و رهبری را باردیگر نشان داده و اتحاد، اقتدار و عزت ملی را به رخ جهانیان کشیدند.
ادامه مطلب...

چشم دوختن به دولت برای حل مشکلات صحیح نیست

مراغه - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه چشم دوختن به دولت برایب حل مشکلات تفکر غلطی است گفت: درست است که دولت باید در توسعه و رفع مشکلات نقش داشته باشد اما باید از توانمندی ها و ظرفیت های مردم و مناطق نیز استفاده بهینه شود.
ادامه مطلب...

3.5 میلیارد تومان برای توسعه فرهنگ قرآنی در مراغه تخصیص یافت

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی از تخصیص 3.5 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه فرهنگ قرآنی در مراغه خبر داد و گفت: این اعتبار از محل اختیارات نمایندگی مجلس در اختیار امام جمعه این شهرستان قرار گرفته است.
ادامه مطلب...

دعوت از فرهنگیان و دانش آموزان مراغه برای حضور پرشکوه در راهپیمایی...

دعوت از فرهنگیان و دانش آموزان مراغه برای حضور پرشکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه از فرهنگیان و دانش آموزان این شهرستان برای حضور پرشکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.
ادامه مطلب...

120 دانش آموز مراغه ای عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه از اعزام 120 دانش آموز پسر دبیرستان های این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی خبرداد.
ادامه مطلب...