پینگ پنگ بازان برتر تور ایرانی در مراغه مشخص شدند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: مسابقات پینگ پنگ تور ایرانی در بخش نوجوانان و جوانان پسر آذربایجان شرقی با حضور 62 بازیکن در مراغه برگزار و نفرات برتر دور نخست این مسابقات مشخص شدند.
ادامه مطلب...

آزادراه پیامبر اعظم محدوده هشترود فاقد استانداردهای لازم است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: آزادراه پیامبر اعظم ( ص) حد فاصل این شهرستان تا بستان آباد فاقد استانداردهای لازم بوده و با 37 فوتی در 6 ماهه اول امسال بیشترین تصادفات منجر به فوت را به خود اختصاص داده است.
ادامه مطلب...

تبیین فرهنگ عاشورا در جامعه مستلزم داشتن شعور حسینی است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با اشاره به لزوم تبیین فرهنگ عاشورایی در بین جوانان گفت: شور و شعور حسینی در عزاداری محرم باید در کنار هم وجود داشته باشد.
ادامه مطلب...

استکبار در حال توطئه علیه انقلاب است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه هشترود گفت: استکبار جهانی 40 سال است علیه انقلاب توطئه چینی می کند اما با توجهات امام زمان (عج) و حضور مقتدرانه نیروهای ولایی و بسیجی همواره با شکست مواجه می شود.
ادامه مطلب...

دشمن درصدد تضعیف نظام و دولت در قالب جنگ اقتصادی است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به تاکیدات رهبری در زمینه لزوم حمایت مردم از مسئولان کشوری در برهه حساس کنونی گفت: دشمن درصدد تضعیف نظام و دولت از طریق اعمل فشارها در قالب جنگ اقتصادی است.
ادامه مطلب...

تیم های برتر مسابقات پیرامید دختران آذربایجان شرقی مشخص شدند

مراغه – ایرنا – رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: مسابقات پیرامید دختران آذربایجان شرقی به میزبانی اسکو با برتری تیم های بناب، سهند، اسکو و مراغه به پایان رسید.
ادامه مطلب...

سه دستگاه آمبولانس به شبکه درمان چاراویماق اضافه شد

مراغه - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان چاراویماق از تجهیز ناوگان فوریت‎ های پزشکی این شهرستان به 3 دستگاه آمبولانس جدید خبر داد و گفت: برای خرید این سه دستگاه 12میلیارد ریال هزینه شده است.
ادامه مطلب...

رئیس ورزش مراغه: اخلاق در ورزش ماندگارتر است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: اخلاق در کنار اعتقادات و عبادات جایگاه رفیعی در ورزش دارد و قهرمانان باید به این موضوع توجه داشته باشند که اخلاق در ورزش ماندگارتر است.
ادامه مطلب...

غبار بی رغبتی مخاطبان بر پرده سینمای مراغه

مراغه - ایرنا - روزگاری در مراغه پنج سالن سینما فعالیت می کرد که با اکران فیلم های مختلف، چراغ هنر هفتم را در این شهرستان روشن نگه می داشتند، اما چراغ سینماهای این شهر در دهه های اخیر رو به خاموشی رفته است.
ادامه مطلب...

350 نفر در مراغه در طول تابستان آموزش فوتبال دیدند

مراغه - ایرنا - رئیس هیات فوتبال مراغه گفت: در طول تابستان امسال 350 فوتبال آموز در چهار مدرسه فوتبال مجوزدار شهرستان شرکت کرده و آموزش دیدند.
ادامه مطلب...