بارش های سالجاری در عجب شیر 57 درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - مسئول اداره هواشناسی عجب شیر از افزایش 57 درصدی میزان بارندگی ها در این شهرستان در سالجاری خبر داد و گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون میزان بارندگی 38.5 میلی متر اندازه گیری شده که این رقم در مدت مشابه سال قبل 24.4 میلی متر بود.
ادامه مطلب...

محموله البسه قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله البسه قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

برترین های جشنواره موسیقی عبدالقادر مراغی معرفی شدند

مراغه - ایرنا - نخستین جشنواره موسیقی عبدالقادر مراغی با معرفی گروه های برتر در چهار بخش کلاسیک، پاپ، سنتی و موسیقی محلی - عاشیقی به کار خود پایان داد.
ادامه مطلب...

انقلاب و نظام اسلامی به برکت وجود فرهنگ عاشورایی است

مراغه - ایرنا - مسوول دفتر سیاستگذاری ائمه جمعه آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت نهادینه شدن فرهنگ حسینی در جامعه گفت: انقلاب و نظام اسلامی به برکت وجود فرهنگ عاشورایی در بین امت اسلامی شکل گرفته است.
ادامه مطلب...

باند سارقان خانه باغ ها در مراغه متلاشی شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری و انهدام باند هشت نفره سرقت از خانه باغ های این شهرستان توسط پلیس خبرداد.
ادامه مطلب...

فرماندار: محیط کسب و کار در هشترود مناسب نیست

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه محیط کسب و کار در این شهرستان چندان مناسب نیست گفت: برای خارج شدن از این وضعیت باید از حالت شعاری خارج و به سمت عملگرایی حرکت کنیم.
ادامه مطلب...

فرمانداری های ویژه برای رفع موانع توسعه صاحب اختیار می شوند

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم رفع مشکلات پیش روی تولید و اشتغال گفت: برای رفع موانع توسعه اقتصادی، برخی اختیارات دستگاه های اجرایی مرکز استان به فرمانداری های ویژه تفویض خواهد شد.
ادامه مطلب...

ازدواج در مراغه کاهش و طلاق افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ثبت احوال مراغه از کاهش 6 درصدی میزان ازدواج و افزایش پنج درصدی وقوع طلاق در این شهرستان در سال 96 نسبت به مدت مشابه در سال 95 خبرداد.
ادامه مطلب...

مبارزه با قاچاق حمایت از کالای ایرانی است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مبارزه با قاچاق کالا و تقویت پاسگاه های ایست بازرسی، گامی در راستای حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید داخلی است.
ادامه مطلب...

قدرت روزافزون ایران ثمره خون شهداست

مراغه - ایرنا - رئیس عقیدتی سیاسی پادگان شهید سرلشکر برخورداری عجب شیر گفت: ایران اسلامی در سایه رشادت ها و از جان گذشتگی های شهدا و ایثارگران، به قدرت منطقه و جهان تبدیل شده و در عرصه بین المللی و مسائل جهانی نقش آفرینی می کند.
ادامه مطلب...