حدود 85 هزار مسافر از اماکن تاریخی عجب شیر دیدن کردند

مراغه - ایرنا - رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی عجب شیر از بازدید 84 هزار و 955 گردشگر از اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری این شهرستان در تعطیلات نورزوی امسال خبر داد.
ادامه مطلب...

13 فرودین بهانه ای برای بودن در دامان طبیعت

مراغه - ایرنا - 13 فروردین یا روز طبیعت، بهانه و آیینی سنتی برای بودن در دامان طبیعت، تفرج و بهره مندی از موهبت های الهی است.
ادامه مطلب...

120 هزار نخ سیگار قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 120 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش 460 میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

سدعلویان مراغه، جاذبه ای با چشم اندازهای فرح بخش

مراغه - ایرنا - منطقه گردشگری سدعلویان مراغه، به عنوان جاذبه ای طبیعی با چشم اندازهایی بی بدیل، زیبا و فرح بخش، فضایی بسیار دلنشین و رویایی برای گردشگران فراهم کرده که با هوای لطیفش خستگی را از تن هر مسافری بیرون می کند.
ادامه مطلب...

سیل 80 میلیارد ریال به اراضی و باغات مراغه خسارت زد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: بر اثر بارش باران و جاری شدن سیلاب، 80 میلیارد ریال به 50 هکتار از اراضی و باغات این شهرستان خسارت وارد شده است.
ادامه مطلب...

206 هزار بازدید از جاذبه های گردشگری مراغه صورت گرفت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه با اشاره به استقبال مسافران و میهمانان نوروزی از جاذبه های گردشگری شهرستان گفت: از آغاز تعطیلات نوروزی تاکنون، 206 هزار بازدید از آثار تاریخی، فرهنگی، طبیعی و مذهبی این شهرستان صورت گرفته است.
ادامه مطلب...

پل گویچین عجب شیر بر اثر طغیان رودخانه تخریب شد

مراغه - ایرنا - طغیان رودخانه قلعه چای عجب شیر پل 'گویچین دره سی' در این شهرستان را تخریب و به برخی تاسیسات زیربنایی آن خسارت وارد کرد.
ادامه مطلب...

مراسم اعتکاف در چهار مسجد عجب شیر برگزار می شود

مراغه - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی عجب شیر گفت: مراسم معنوی اعتکاف امسال در دو مسجد شهری و دو مسجد روستایی این شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

سه محموله البسه و داروی قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف سه محموله البسه و داروی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 300 میلون ریال در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

موزه های مراغه، گنجینه هایی ارزشمند از دوران گذشته

مراغه - ایرنا - موزه های تاریخی و طبیعی مراغه با آثاری ارزشمند از دوره های مختلف تاریخی، یادگارهایی ارزشمند از تاریخ و تمدن طلایی گذشته این دیار به تصویر می کشد.
ادامه مطلب...