بیش از 27 هزار نفر از جاذبه های گردشگری مراغه دیدن کردند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه از استقبال گسترده گردشگران و مسافران نوروزی از جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهرستان خبر داد و گفت: از آغاز تعطیلات نوروزی تاکنون 27 هزار و 700 نفر از این آثار دیدن کرده اند.
ادامه مطلب...

تنوع آثار تاریخی و طبیعی، انگیزه ای برای سفر به مراغه

مراغه - ایرنا - شهر تاریخی مراغه با آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی بی بدیل، همه ساله و در ایام نوروز مسافران و گردشگران نوروزی را از گوشه و کنار کشورمان مجذوب خود کرده و پذیرای مسافران نوروزی است.
ادامه مطلب...

میهمان نوازی و تکریم مسافران، ویژگی بارز مردم مراغه است

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با اشاره به هویت و گذشته درخشان این شهر گفت: میهمان نوازی و تکریم مسافران ویژگی بارز مردم این دیار است.
ادامه مطلب...

غارهای تاریخی مراغه؛ جاذبه های اسرارآمیز در دل طبیعت

مراغه - ایرنا - غارهای تاریخی و طبیعی مراغه با قدمتی چندین هزارساله، جاذبه هایی اسرارآمیز در دل طبیعت خطه آذربایجان، مقصدی جذاب برای غارنوردان و گردشگران داخلی و خارجی است.
ادامه مطلب...

بیمارستان هشترود جوابگوی نیازهای بیماران دیالیزی نیست

مراغه - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی هشترود با بیان اینکه پنج تخت دیالیز در بیمارستان امام حسین (ع) این شهرستان وجود دارد گفت: این تعداد تخت جوابگوی نیازهای بیماران کلیوی نیست.
ادامه مطلب...

55 میلیارد ریال برای اشتغال روستایی در عجب شیر اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از تخصیص 55 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان تسهیلات با محوریت ایجاد شغل پایدار از منابع صندوق توسعه ملی تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

مدیران کم کار درحوزه سرمایه گذاری از قطار اداری هشترود پیاده می شوند

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: مدیرانی که در تسهیل سرمایه گذاری در شهرستان کم کاری و یا مانع تراشی کنند از قطار اداری پیاده می شوند.
ادامه مطلب...

203 خانواده شهدای عجب شیری در طرح سپاس تکریم شدند

مراغه - ایرنا - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عجب شیر گفت: 203 خانواده شهدا در شهرستان در قالب طرح سپاس و دیدار یاران تکریم شدند.
ادامه مطلب...

تکمیل طرح کمربندی عجب شیر به 230 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از طولانی شدن مدت ساخت جاده کمربندی عجب شیر گفت: برای تکمیل این طرح که از آغاز ساخت آن 10 سال می گذرد 230 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
ادامه مطلب...

بیش از 70 هزار نخ سیگار قاچاق و قرص غیرمجاز در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 70 هزار و 600 نخ سیگار قاچاق و سه هزار و 90 عدد قرص غیرمجاز از یک واحدهای صنفی در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...