ملی شدن صنعت نفت، نفوذ استعمار در کشور را دفع کرد

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت عجب شیر گفت: ملی شدن صنعت نفت گامی موثر در راستای دفع نفود استعمارگران به به داخل کشور بود.
ادامه مطلب...

مسئولان در رفع مشکلات مردم اهتمام بیشتری داشته باشند

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت مراغه با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب مبنی بر حرکت در مسیر رفع مشکلات جامعه گفت: مسئولان و مدیران دستگاه ها باید در رفع مشکلات مردم اهتمام و تلاش بیشتری انجام دهند.
ادامه مطلب...

بسته بندی و فرآوری محصولات کشاورزی، اشتغال هشترود را رونق می بخشد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: ایجاد صنایع بسته بندی و فرآوری محصولات کشاورزی در قالب بنگاه های کوچک اقتصادی، اشتغال در منطقه را رونق می بخشد.
ادامه مطلب...

مسئولان برای توسعه مراغه و رفع دغدغه های مردم تلاش کنند

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ایجاد تحول در ساختارهای مدیریتی در جهت تسریع در خدمات رسانی به مردم گفت: مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی و خدمات رسان در سال جدید برای توسعه منطقه و رفع دغدغه های مردم اهتمام بیشتری داشته باشند.
ادامه مطلب...

400 قطعه فسیل در موزه فسیل شناسی مراغه به نمایش گذاشته می شود

مراغه - ایرنا - رئیس محیط زیست مراغه با اشاره به افتتاح فاز نخست موزه فسیل شناسی و تاریخ طبیعی مراغه در آستانه نوروز و آمادگی آن برای میزبانی از علاقه مندان به تاریخ طبیعی ایران، گفت: 400 قطعه فسیل در این موزه در معرض دید گردشگران داخلی و خارجی قرار می گیرد.
ادامه مطلب...

بیش از 70 هزار عدد انواع مواد محترقه در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف 70 هزار و 158عدد انواع مواد محترقه و دستگیری چهار متهم در این ارتباط خبر داد.
ادامه مطلب...

رفع مشکلات مناطق روستایی، اولویت مسئولان و بخشدارهاست

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: رفع مشکلات مناطق روستایی و ایجاد امکانات و زیرساخت ها به ویژه در روستاهای کم برخوردار، اولویت مسئولان دستگاه ها و بخشداران است.
ادامه مطلب...

متوسط مصرف روزانه آب در مراغه 250 لیتر به ازای هر نفر است

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با اشاره به لزوم صرفه جویی در مصرف آب گفت: به صورت متوسط هر مراغه ای 250 لیتر آب در روز مصرف می کند که از استانداردهای کشوری بالاتر است.
ادامه مطلب...

بیشترین مصرف مواد مخدر در آذربایجان شرقی مربوط به کارگران است

مراغه - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: بیشترین میزان مصرف مواد مخدر در استان مربوط به کارگران و کمترین میزان مربوط به دانش آموزان است.
ادامه مطلب...

جلب مشارکت های مردمی رویکرد وزارت بهداشت است

مراغه - ایرنا - مدیرکل اجتماعی و سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر لزوم توسعه بخش های بهداشتی و درمانی با بهره گیری از ظرفیت های مردمی گفت: اجتماعی شدن سلامت و جلب مشارکت های مردمی رویکرد وزارت بهداشت و مهم ترین راهکار برای توسعه این بخش است.
ادامه مطلب...