آزادگان نماد صبر و استقامت و وفاداری به نظام هستند

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: آزادگان نماد صبر، استقامت و وفاداری به نظام جمهوری اسلامی و از نیروهای ارزشمند انقلاب هستند.
ادامه مطلب...

مقابله با آنفلوانزای پرندگان نیازمند آموزش است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره دامپزشکی مراغه آموزش را لازمه مقابله با آنفلوانزای پرندگان دانست و افزود: برای مقابله با این بیماری مشترک بین انسان و طیور، آگاهی هرچه بیشتر بهره برداران و همکاری کامل ادارات و ارگان های ذیربط حائز اهمیت است.
ادامه مطلب...

واحدهای کارآفرین در بخش صنایع دستی حمایت می شوند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم توجه به اشتغال و کارآفرینی در شهرستان گفت: واحدهای کارآفرین فعال در زمینه تولید صنایع و هنرهای دستی حمایت می شوند.
ادامه مطلب...

چاراویماق یکی از امن ترین شهرستان های آذربایجان شرقی است

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق با اشاره به آمار اندک سرقت در این شهرستان، گفت: این شهرستان یکی از امن ترین شهرستان های آذربایجان شرقی است.
ادامه مطلب...

یک میلیون نخ انواع سیگار خارجی قاچاق در هشترود کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی هشترود از کشف یک میلیون نخ سیگار قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

تعامل دستگاه های اجرایی و قضایی مشکلات مردم را رفع می کند

مراغه – ایرنا – فرماندار مراغه گفت: تعامل و همکاری دستگاه های اجرایی و قضایی نقش مهمی در توسعه شهرستان و رفع موانع و مشکلات مردم دارد.
ادامه مطلب...

درآمد مشارکت های مردمی کمیته امداد مراغه 11 درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد شهرستان مراغه از افزایش 11 درصدی درآمد این نهاد از محل مشارکت های مردمی در چهار ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گدشته خبر داد.
ادامه مطلب...

دشمن به دنبال اخلال در اقتصاد ایران است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی گفت: دشمن برای دلسرد کردن مردم از انقلاب و نظام، از راه اقتصادی وارد شده و به دنبال اخلال در اقتصاد کشور است.
ادامه مطلب...

آذربایجان شرقی نایب قهرمان مسابقات سپک تاکرای کشور شد

مراغه- ایرنا- رئیس کمیته سپک تاکرای آذربایجان شرقی از نایب قهرمانی نماینده استان در رقابت های سپک تاکرای قهرمانی جوانان کشور در تویسرکان همدان خبرداد.
ادامه مطلب...

اقتدار کنونی نظام اسلامی به برکت مقاومت در برابر قدرت هاست

مراغه- ایرنا- امام جمعه موقت مراغه با تاکید بر لزوم ایستادگی در برابر تهدیدهای دشمنان اسلام به ویژه رژیم صهیونیستی در منطقه گفت: اقتدار کنونی نظام اسلامی و موفقیت های جبهه مقاومت اسلامی همه به برکت مقاومت در برابر قدرت های پوشالی دنیا محقق شده است.
ادامه مطلب...