تنیس مراغه در مسیر رشد و توسعه قرار دارد

مراغه - ایرنا - رئیس هیات تنیس مراغه گفت: پس از گذشت پنج سال از شروع به فعالیت این هیات در شهرستان، شاهد رشد و توسعه روزافزون این رشته ورزشی در مراغه هستیم.
ادامه مطلب...

28 کیلوگرم مواد مخدر و سه محموله قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از انهدام باند قاچاق مواد مخدر و کشف 28 کیلوگرم انواع مواد مخدر و همچنین کشف و توقیف سه محموله کالای قاچاق و مواد محترقه در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

آرش سلیمی عنوان برتر قویترین مردان مراغه را کسب کرد

مراغه - ایرنا - مسابقات قوی ترین مردان مراغه که در دو مرحله مقدماتی و نهایی برگزار شد با برتری و قهرمانی آرش سلیمی پایان یافت.
ادامه مطلب...

انجمن ها و سمن ها در کاهش آسیب های اجتماعی نقش بی بدیلی دارند

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به نتایج چشمگیر حمایت های مردمی و خیران در کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی گفت: انجمن های خیریه و سازمان های مردم نهاد نقشی بی بدیل و انکارناپذیر در کاهش آسیب های اجتماعی ایفا کرده اند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه خواستار برخورد با هنجارشکنان در زمینه حجاب شد

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر جایگاه حجاب در اسلام، خواستار برخورد با هنجارشکنان در این زمینه شد.
ادامه مطلب...

کتابخانه سیار در اماکن دیدنی و تاریخی هشترود دایر می شود

مراغه - ایرنا - رئیس کتابخانه های عمومی هشترود گفت: به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و بالابردن سطح مطالعه در جامعه، در ایام نوروز و در اماکن تاریخی و دیدنی و ترمینال و ایستگاه راه آهن شهرستان کتابخانه سیار دایر می شود.
ادامه مطلب...

محموله لوازم آرایشی و کفش قاچاق در هشترود کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی هشترود از کشف محموله لوازم آرایشی و کفش قاچاق به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

ترویج بی بند و باری از اهداف جنگ نرم دشمن است

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر با تاکید بر شکل گیری و فعال شدن شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات گفت: ترویج بی بند و باری و فساد در جامعه از اهداف دشمن در جنگ نرم علیه نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

مروجین جهاد کشاورزی با راه های پیشگیری از آنفلوانزا آشنا شدند

مراغه - ایرنا - رئیس دامپزشکی مراغه بر ضرورت آشنایی مروجین جهاد کشاورزی با آنفلوانزای پرندگان تاکید کرد و گفت: مروجین باید اطلاعات جامع و کافی از بیماری آنفلوانزای پرندگان و راه های پیشگیری از آن را داشته باشند تا در مواقع ضروری و بحرانی، با آن مقابله کنند.
ادامه مطلب...

شهردار مراغه، توسعه فضای سبز را از اولویت های مدیریت شهری خواند

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با تاکید بر لزوم توجه به منابع طبیعی و فرهنگ درختکاری در جامعه گفت: توسعه فضاهای سبز شهری، از اولویت های اصلی مدیریت شهری است.
ادامه مطلب...