نماینده مجلس: تجهیز و نوسازی مدارس هشترود نیازمند کمک خیران است

مراغه - ایرنا - نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خیران مدرسه ساز بازوان آموزش و پرورش در توسعه فضاهای آموزشی هستند گفت: تجهیز و نوسازی مدارس هشترود نیازمند کمک مالی خیران است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از طرح های برق رسانی و گازرسانی به سه روستای مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با دهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، بهره برداری طرح های برق رسانی و گازرسانی به سه روستای مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

افتتاح هشت طرح کشاورزی در عجب شیر

مراغه - ایرنا - در نهمین روز از دهه فجر، هشت طرح کشاورزی در عجب شیر با 3 میلیارد و 421 میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: حضور در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان است

ماغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن امسال پرشورتر از سال های گذشته و برای نشان دادن اتحاد ملت ایران برگزار می شود گفت: شرکت در این راهپیمایی، مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب و اسلام است.
ادامه مطلب...

دشمن در صدد کشاندن ناامنی به داخل مرزهای کشور است

مراغه - ایرنا - فرمانده قرارگاه منطقه ‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش گفت: دشمن درصدد ناامن کردن مرزهای داخلی است و در این راستا دست به اقدامی می زند غافل از اینکه مردم و نیروهای نظامی همواره پشتیبان نظام و ولایت فقیه هستند.
ادامه مطلب...

بهره برداری از هفت خانه بهداشت روستایی و یک طرح آبرسانی در روستاهای مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با هشتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، بهره برداری از هفت خانه بهداشت روستایی و یک طرح آبرسانی در روستاهای مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: تقویت زیر ساخت های عمرانی زمینه ساز توسعه اقتصادی است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت : تقویت زیرساخت های عمرانی، گردشگری و شهری و جذب سرمایه گذار زمینه ساز توسعه و رونق اقتصادی شهرستان است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از 20 طرح عمرانی، آموزشی و کشاورزی در هشترود

مراغه - ایرنا - در هفتمین روز از دهه فجر، 20 طرح عمرانی، آموزشی و کشاورزی با 21 میلیارد و 86 میلیون ریال اعتبار در هشترود بهره برداری شد.
ادامه مطلب...

افتتاح هشت طرح عمرانی و خدماتی در عجب شیر

مراغه - ایرنا - در ششمین روز از دهه مبارک فجر، هشت طرح عمرانی خدماتی با 35 میلیارد ریال اعتبار در عجب شیر بهره برداری شد.
ادامه مطلب...

فعالیت 159 مرکز خیریه، توانبخشی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی مراغه از فعالیت 159 مرکز خیریه، توانبخشی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در این شهرستان خبرداد و گفت: این مراکز در راستای خدمات رسانی به اقشار مختلف زیر نظر این سازمان فعالیت می کنند.
ادامه مطلب...