قدرت روزافزون ایران ثمره خون شهداست

مراغه - ایرنا - رئیس عقیدتی سیاسی پادگان شهید سرلشکر برخورداری عجب شیر گفت: ایران اسلامی در سایه رشادت ها و از جان گذشتگی های شهدا و ایثارگران، به قدرت منطقه و جهان تبدیل شده و در عرصه بین المللی و مسائل جهانی نقش آفرینی می کند.
ادامه مطلب...

10 طرح بهداشتی درمانی در مراغه آماده بهره برداری است

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: در جریان سفر هیات دولت به آذربایجان شرقی در اردیبهشت امسال، 10 طرح در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

40 درصد مدارس هشترود فرسوده است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: 40 درصد از مدارس شهری و روستایی این شهرستان فرسوده بوده و نیاز به بازسازی دارند.
ادامه مطلب...

44 طرح برای احیاء دریاچه ارومیه در دست اجراست

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی استاندار آذربایجان ‌شرقی احیاء دریاچه ارومیه را یکی از اولویت‌ های دولت خواند و گفت: همچنان به احیاء این دریاچه امیدواریم و در حال حاضر 44 طرح در این راستا در دست اجراست.
ادامه مطلب...

پژوهش در آیات قرآن، مقدمه ای برای عمل به آن است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم توجه به آموزه های قرآنی و دینی گفت: حرکت های فرهنگی و قرآنی، پژوهش و شناخت در آیات قرآن، مقدمه ای برای عمل به آن در جامعه است.
ادامه مطلب...

دانش آموزان عجب شیری همیاران کالای ایرانی شدند

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از آغاز صدور کارت همیاران کالای ایرانی در بین دانش آموزان این شهرستان خبرداد و گفت: در این اقدام که در راستای فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی صورت می گیرد 11هزار و 500 دانش آموز کارت همیاران کالای ایرانی دریافت می کنند.
ادامه مطلب...

19 میلیون دلار کالا از گمرک مراغه صادر شد

مراغه - ایرنا - رئیس گمرک مراغه از صادرات 19 میلیون دلاری کالا و تولیدات داخلی به کشورهای خارجی از این گمرک در سال گذشته خبر داد.
ادامه مطلب...

2187 کیلوگرم موادغذایی فاسد در هشترود معدوم شد

مراغه - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان هشترود از معدوم سازی دو هزار و 187 کیلوگرم انواع مواد غذایی فاسد در شهرستان خبرداد و گفت: این مقدار مواد غذایی در بازرسی های طرح نوروزی شبکه بهداشت کشف و ضبط شده بود.
ادامه مطلب...

کنگره باکتری شناسی پزشکی ایران در مراغه برگزار می شود

مراغه - ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از برگزاری پنجمین کنگره سراسری باکتری شناسی پزشکی ایران در مردادماه سالجاری به میزبانی این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

ظرفیت های گردشگری مراغه مغفول مانده است

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت های گردشگری و آثار و اماکن تاریخی بسیاری در مراغه وجود دارد که متاسفانه در سال های اخیر مورد غفلت واقع شده است.
ادامه مطلب...