فعالیت 159 مرکز خیریه، توانبخشی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی مراغه از فعالیت 159 مرکز خیریه، توانبخشی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در این شهرستان خبرداد و گفت: این مراکز در راستای خدمات رسانی به اقشار مختلف زیر نظر این سازمان فعالیت می کنند.
ادامه مطلب...

بهره برداری از 12 طرح عمرانی و خدماتی در روستاهای مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با پنجمین روز از دهه فجر، بهره برداری از 12 طرح عمرانی و خدماتی با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی در روستاهای بخش مرکزی مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

بهربرداری از چند طرح عمرانی و خدماتی چاراویماق همزمان با پنجمین روز از دهه فجر

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: همزمان با پنجمین روز از دهه فجر، طرح گازرسانی به 15 روستای دهستان قوری چای شرقی و چهار باب خانه بهداشت روستایی این شهرستان بهره برداری شد.
ادامه مطلب...

چهار طرح عمرانی و خدماتی عجب ‌شیر با حضور استاندار آذربایجان شرقی افتتاح شد

مراغه - ایرنا - در چهارمین روز از دهه فجر چهار طرح عمرانی و خدماتی عجب شیر با 131 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار با حضور استاندار آذربایجان شرقی افتتاح شد.
ادامه مطلب...

آغاز بهره برداری از 11 طرح عمران روستایی در روستاهای بخش مرکزی مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با چهارمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، بهره برداری از 11 طرح عمران روستایی در روستاهای بخش مرکزی مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

امام جمعه موقت چاراویماق: انقلاب اسلامی مردمی ترین نظام در جهان است

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت چاراویماق انقلاب اسلامی را مردمی ترین نظام در جهان عنوان کرد و گفت: نظامی که در آن همه مسئولان به واسطه رأی و نظر مردم انتخاب می شوند مردم سالارترین و دموکراسی ترین نظام است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از چند طرح عمرانی خدماتی مراغه همزمان با سومین روز از دهه فجر

مراغه - ایرنا - همزمان با سومین روز از دهه فجر، بهره برداری از سه طرح جمع آوری فاضلاب شهری و 817 مسکن روستایی در مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: انقلاب اسلامی به ملت ایران و آزادیخواهان جهان اعتبار داد

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود گفت: انقلاب اسلامی به ملت ایران و تمامی آزادیخواهان جهان اعتبار داد و ماهیت اصلی استکبار و طاغوت را آشکار ساخت.
ادامه مطلب...

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه چاراویماق: دهه فجر، دهه رهایی ملت از ذلت و خواری است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه چاراویماق گفت: دهه فجر، سرآغاز تحولی نوین در تاریخ این مرز و بوم و رهایی ملت از ذلت، خواری و سلطه طاغوت است.
ادامه مطلب...

رشد 18 درصدی پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه پیام نور مراغه از افزایش 18 درصدی پذیرش دانشجو در این نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: ماموریت این دانشگاه به عنوان نسل سوم دانشگاه ها، ارتقا سطح فرهنگی، گسترش مرزهای دانش و تربیت نیروهای متخصص است.
ادامه مطلب...