افتتاح یک باب خانه محروم و کلنگ زنی یک باب مدرسه در مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با آغاز سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از یک باب خانه محروم بهره برداری و کلنگ احداث یک باب مدرسه خیرساز در مراغه به زمین زده شد.
ادامه مطلب...

پرداخت تسهیلات تا 350 میلیون ریال برای نمونه سازی طرح های دانش بنیان

مراغه - ایرنا - مدیر مرکز رشد پارک فناوری آذربایجان شرقی از پرداخت تسهیلات برای نمونه سازی طرح های دانش بنیان تا سقف 350 میلیون ریال خبر داد.
ادامه مطلب...

وضعیت مطلوب نمازخانه ها در 80 درصد از ادارات آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - رئیس ستاد اقامه نماز آذربایجان شرقی از وضعیت مطلوب 80 درصدی نمازخانه ‌های ادارات استان خبرداد و گفت: تمام دستگاه ‌های اجرایی باید با دایر کردن نمازخانه های زیبا، زمینه برپایی نماز جماعت در ادارات را فراهم کنند.
ادامه مطلب...

حضور بیش از یک هزار ورزشکار مراغه ای در نخستین المپیاد ورزش های همگانی

مراغه - ایرنا - آیین افتتاحیه نخستین دوره المپیاد ورزش های همگانی همزمان با سراسر کشور با حضور بیش از یک هزار ورزشکار در سالن ورزشی آزادی مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی: توجه به نیازهای مردم از وظایف اصلی فرمانداران است

تبریز - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی مردم داری و توجه به نیازهای مردم را از وظایف اصلی فرمانداران عنوان کرد و گفت: نظارت عالی بر دستگاه ها و پیاده کردن سیاست های دولت از دیگر وظایف فرمانداران به عنوان نمایندگان دولت در شهرستان هاست.
ادامه مطلب...

10 میلیارد و 210 میلیون ریال پرداختی زکات هشترودی ها در 10 ماه گذشته

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود از پرداخت 10 میلیارد و 210 میلیون ریال زکات از سوی مردم این شهرستان در 10 ماه گذشته سالجاری خبر داد.
ادامه مطلب...

تشکیل تیم والیبال نشسته هیات جانبازان و معلولان مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس هیات جانبازان و معلولان مراغه از تشکیل تیم والیبال نشسته این هیات در دو بخش بانوانان و آقایان برای حضور در مسابقات استانی و کشوری خبر داد.
ادامه مطلب...

نجات زن باردار گرفتار در برف و کولاک در هشترود

مراغه - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان هشترود گفت: با کمک اکیپ پرستاری و مامای شبکه بهداشت و درمان، زن باردار گرفتار در برف و کولاک در روستای عمرانکندی نظرکهریزی این شهرستان نجات داده شد.
ادامه مطلب...

بروز رسانی سند تدبیر و توسعه شهرستان های آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی آذربایجان ‌شرقی گفت: با توجه به تجربه موفق سند تدبیر توسعه استان با رویکرد هسته‌ های کلیدی، سند تدبیر و توسعه شهرستان های استان با همکاری مجمع مشورتی توسعه ، پایش و بروز رسانی می شود.
ادامه مطلب...

کشف 42 کیلوگرم تریاک در چاراویماق

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی چاراویماق از کشف و ضبط 42 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان مواد مخدر که به شکل ماهرانه ‌ای در داخل خودرو جاسازی شده بود، با تلاش و هوشیاری ماموران انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...