کوه سهند در مسیر سرنوشت دریاچه ارومیه

مراغه - ایرنا - کوه زیبای سهند که به دلیل تنوع گیاهی از آن به عنوان عروس کوه های ایران یاد می شود این روزها بر اثر کم توجهی های متولیان امر و استفاده نادرست در آستانه نابودی و دچار شدن به سرنوشت تلخ دریاچه ارومیه قرار دارد.
ادامه مطلب...

بسته شدن راه دسترسی 60 روستای هشترود براثر برف و کولاک

مراغه - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود از بسته شدن راه دسترسی 60 روستا در محور آتش بیگ این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار هشترود برهدایت روستاییان به سمت طرح های زودبازده

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: دهیاران، متقاضیان وام در روستاها را به سمت فعالیت در طرح های زودبازده از جمله صنایع دستی هدایت کنند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: محرومیت زدایی، سیاست اصلی نظام اسلامی است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به همت مسئولان نظام برای رفع مشکلات جامعه گفت: رفع مشکلات و محرومیت زدایی در مناطق روستایی سیاست اصلی نظام و از اهداف انقلاب اسلامی است.
ادامه مطلب...

فرماندار چاراویماق نرخ بیکاری این شهرستان را 7.8 درصد اعلام کرد

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: کمترین نرخ بیکاری در آذربایجان شرقی با 7.8 درصد به این شهرستان تعلق دارد.
ادامه مطلب...

کشف 300 میلیون ریال البسه و سیگار قاچاق

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 2 محموله کالای قاچاق به ارزش 300 میلیون ریال و جمع آوری 67 معتاد تابلو و توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

افزایش 16 درصدی آمار طلاق در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ثبت و احوال مراغه از افزایش 16 درصدی آمار طلاق در 9 ماهه امسال در این شهرستان خبرداد و گفت: تعداد طلاق ثبت شده در این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 72 مورد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری و بصیرت مردم، فتنه استکبار را خنثی کرد

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری و بصیرت مردم انقلابی و حضور به موقع آنان در صحنه، منجر به خنثی شدن فتنه اخیر استکبار شد.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: سخنان رهبر معظم انقلاب، عین اندیشه سیاسی علوی و اسلامی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با بیان اینکه سخنان رهبر معظم انقلاب در تمامی مراحل، عین اندیشه سیاسی علوی و اسلامی است گفت: عزت و کرامتی که امام و رهبری به ملت ایران دادند در هیچ جای دنیا و بشریت نظیر ندارد.
ادامه مطلب...

اهمیت مشاغل خرد و کوچک در بهبود معیشت و توسعه اقتصاد روستاییان

مراغه - ایرنا - مدیر توسعه عملیات و بهبود بهره ‌وری شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌ گذاری در بخش کشاورزی گفت: مشاغل خرد و کوچک روستایی به دلیل کم ‌هزینه و زودبازده بودن و قیمت تمام ‌شده کم، ظرفیت مناسبی برای بهبود معیشت خانوار روستایی و توسعه اقتصاد روستاها است.
ادامه مطلب...