نزدیک به 33 هزار کندو در چاراویماق وجود دارد

مراغه – ایرنا - مدیر جهادکشاورزی شهرستان چاراویماق از اتمام عملیات شمارش کندوهای زنبورعسل در این شهرستان خبر داد و گفت: 10 هزار و 259 کندوی بومی و 22 هزار و 724 کندوی مدرن در شهرستان شمارش شد.
ادامه مطلب...

دختران چاراویماقی قهرمان ووشو آذربایجان شرقی شدند

مراغه - ایرنا - نوجوانان دختر سانداکار چاراویماق قهرمان مسابقات انتخابی استعدادهای برتر ووشو بانوان آذربایجان شرقی شدند.
ادامه مطلب...

13 آبان روز ابراز انزجار از استکبار جهانی است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به تهدیدهای توخالی آمریکا مبنی بر اعمال تحریم های جدید علیه کشورمان گفت: 13 آبان روز حضور ملت ایران در صحنه، اعلام پشتیبانی از نظام و ابراز انزجار از استکبار جهانی است.
ادامه مطلب...

فرماندار چاراویماق:پدافند غیرعامل مختص زمان و مکان خاصی نیست

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: پدافند غیرعامل برای تمامی زمان ها و حالات اجتماعی است و مختص زمانف مکان و حال خاصی نیست.
ادامه مطلب...

هفت روستای چاراویماق آسفالت ریزی شد

مراغه - ایرنا - مدیر بنیاد مسکن چاراویماق از اتمام عملیات اجرایی آسفالت ریزی هفت روستای این شهرستان از محل قیر رایگان سال 96 خبر داد و گفت: برای آسفالت ریزی این روستاها یک میلیارد تومان هزینه شده است.
ادامه مطلب...

پرورش صحیح نسل آینده جامعه را در برابر خطرات مصون می کند

مراغه- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به نقش فرهنگ سازی در پیشگیری از آسیب ها گفت: پرورش صحیح نسل آینده، جامعه را در برابر خطرات، تهدیدها، تحریم ها و حوادث غیرمترقبه بیمه کرده و از آسیب های اجتماعی مصون می دارد.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه هشترود: 13 آبان متعلق به گروه خاص نیست

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه هشترود گفت: 13 آبان متعلق به گروه خاص نبوده و همه آحاد مردم در این روز نقش ‌آفرین بوده و هستند.
ادامه مطلب...

878 میلیون تومان جذب روستاهای فاقد دهیاری چاراویماق شد

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق از تخصیص و جذب 878 میلیون تومان از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری به شهرستان چاراویماق در سال های 96 و 97 خبر داد.
ادامه مطلب...

درمانگاه تامین اجتماعی عجب شیر امسال بهره برداری می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی شهرستان با 60 درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

مردم مراغه 510 میلیون تومان صدقه دادند

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه گفت: در نیمه نخست امسال 510 میلیون تومان صدقه از 37 هزار و 141 صندوق تعبیه شده در شهرستان جمع آوری و در سرفصل های جهیزیه، مساعدت موردی، درمانی، فرهنگی و مناطق محروم هزینه شد.
ادامه مطلب...