فرماندار: وضعیت بد جاده هشترود - مراغه قابل قبول نیست

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از وضعیت بد و نامناسب جاده این شهرستان به مراغه انتقاد کرد و گفت: امسال در حوزه استحفاظی این شهرستان 14 نفر بر اثر تصادف رانندگی جان باخته اند که بیشتر آنها از قربانیان این جاده هستند.
ادامه مطلب...

فراخوان مسابقه کتابخوانی خورشید جماران در عجب شیر منتشر شد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد عجب شیر از انتشار فراخوان دومین مسابقه کتابخوانی خورشید جماران در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

عجب شیر با کمبود پزشک متخصص مواجه است

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر کمبود پزشک متخصص را از مشکلات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برشمرد و گفت: باید با فراهم کردم امکانات رفاهی، شرایط را برای حضور آنها در بیمارستان های شهرستان فراهم کنیم.
ادامه مطلب...

محموله سیگار خارجی قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف محموله 139 هزار و 600 نخی سیگار قاچاق خارجی در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

ایجاد اشتغال و تعیین دستمزدهای مکفی به کاهش طلاق کمک می کند

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه بیکاری و توان اقتصادی پایین از عوامل طلاق در جامعه است گفت: با ایجاد اشتغال و تعیین دستمزدهای مکفی با توجه به هزینه های واقعی زندگی می توان آمار طلاق در جامعه را کاهش داد.
ادامه مطلب...

تصادف در محور مراغه هشترود سه کشته و مجروح برجا گذاشت

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از برخورد یک دستگاه سواری پژو با وانت نیسان در محور این شهرستان به هشترود خبرداد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و دو نفر مجروح شدند.
ادامه مطلب...

هشترود با 74 طرح برای توسعه آماده می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از آماده شدن 74 طرح توسعه ای شهرستان خبرداد و گفت: این طرح ها در کارگروه های تخصصی و از سوی کارشناسان امکان سنجی خواهند شد.
ادامه مطلب...

ارتباط مستقیم خانواده شهدا و مسئولان هدف اصلی طرح سپاس است

مراغه - ایرنا - رئیس بنیاد شهید عجب شیر با بیان اینکه ارتباط مستقیم خانواده معظم شهدا با مسئولان از اهداف اجرای طرح سپاس است گفت: امسال و در اجرای این طرح، 140 خانواده شهید مشکلات خود را با مسئولان شهرستانی در میان می گذارند.
ادامه مطلب...

محموله میلیاردی برنج قاچاق در مراغه به مقصد نرسید

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف محموله برنج قاچاق خارجی در این شهرستان خبرداد و گفت: ارزش محموله توقیف شده یک میلیارد و 680 میلیون ریال برآورد شده است.
ادامه مطلب...

دو تن مواد غذایی فاسد و غیر مجاز در مراغه معدوم شد

مراغه - ایرنا - مدیرگروه سلامت محیط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از معدوم سازی دو تن مواد غذایی فاسد و غیر مجاز در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...