سودای آینده شغلی بهتر و گرایش بی رویه به رشته علوم تجربی

مراغه - ایرنا - گرایش فزاینده و رو به رشد دانش اموزان به انتخاب رشته در حوزه علوم تجربی با سودایی برای کسب آینده مناسب شغلی، زمینه ساز عدم توازن در رشته های تحصیلی در مقاطع تحصیلی و حتی دانشگاهی شده است.
ادامه مطلب...

35 درصد اراضی و باغات آذربایجان شرقی بیمه است

مراغه - ایرنا - مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: از مجموع 100 هزار هکتار باغ و 100 هزار هکتار ارضی زراعی استان به طور میانگین 35 درصد تحت پوشش صندق بیمه است.
ادامه مطلب...

تبعیت از ولایت موجب پیروزی و عزت می شود

مراغه - ایرنا - جانشین فرمانده سپاه عاشورا گفت: برای پیروزی و حفظ عزت کشور باید مطیع ولایت باشیم و از فتنه ها و توطئه های دشمنان درس بگیریم.
ادامه مطلب...

بی احتیاطی دهیاری گاز 25 روستای هشترود را قطع کرد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره گاز هشترود گفت: بی احتیاطی دهیاری و حفاری بدون مجوز، موجب قطع شدن گاز 25 روستای شهرستان شد.
ادامه مطلب...

تراکتوسازی همچنان به یک مربی بزرگ نیاز دارد

تبریز - ایرنا - تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که به رغم نداشتن سرمربی در دو بازی اخیر موفق به کسب چهار امتیاز شد، همچنان به یک مربی بزرگ و نامدار برای هدایت و سکانداری تیم در ادمه رقابت های لیگ برتر نیاز دارد.
ادامه مطلب...

بازارچه صنایع دستی روستای علویان مراغه ایجاد می شود

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از مکان یابی و ایجاد بازارچه گردشگری و صنایع دستی روستایی در روستای علویان این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

تامین تجهیزات آتش نشانی اولویت دولت و شهرداری ها قرار گیرد

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به تلاش های آتش نشانان در خدمات رسانی به شهروندان گفت: تامین تجهیزات به روز آتش نشانی، باید در اولویت دولت و شهرداری ها قرار گیرد.
ادامه مطلب...

حریم رودخانه قلعه چای عجب شیر آزادی سازی می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: اراضی بستر و حریم رودخانه قلعه چای این شهرستان در راستای احیا دریاچه ارومیه آزادسازی می شود.
ادامه مطلب...

ایجاد اختلاف در بین مردم بزرگ ترین خیانت است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر لزوم وحدت در جامعه گفت: بزرگترین خیانت در وضعیت کنونی، ایجاد اختلاف و تفرقه در بین آحاد مردم است.
ادامه مطلب...

شاخص سالخوردگی در هشترود به 45 درصد رسید

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با ابراز نگرانی از بالا بودن شاخص سالخوردگی (نسبت افراد بالای 65 سال به افراد زیر 15 سال) در این شهرستان گفت: این رقم در شهرستان 45 درصد و بیشتر از میانگین 30 درصدی کشوری است.
ادامه مطلب...