دولت با وجود تحریم ها همچنان در مسیر خدمت به مردم است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت با وجود تحریم ها و محدودیت ها، همچنان در مسیر خدمت به مردم و حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب گام برمی دارد.
ادامه مطلب...

محموله قاچاق لاستیک خودروهای سنگین در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از توقیف محموله قاچاق لاستیک خودروهای سنگین در این شهرستان خبرداد و گفت: این محموله شامل 36 حلقه لاستیک به ارزش 600 میلیون ریال بود.
ادامه مطلب...

تصادف رانندگی در محور هشترود مراغه یک کشته برجای گذاشت

مراغه - ایرنا - برخورد نیسان با خاور در سه راهی برج (درین سو) محور هشترود - مراغه یک کشته و دو مصدوم برجای گذاشت.
ادامه مطلب...

خطبه های نماز جمعه شهرستان های آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهونیستی در غزه گفت: سکوت برخی حکام منطقه و علما و مفتی های حجاز، حمایت از این جنایت هاست.
ادامه مطلب...

35درصد مدارس آذربایجان شرقی توسط خیران نوسازی شد

مراغه - ایرنا - معاون پرورشی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: در سه سال گذشته، 35 درصد از مدارس این استان از سوی خیران نوسازی شده و خیران در سال گذشته 750 میلیارد ریال به مدرسه سازی در استان کمک کردند.
ادامه مطلب...

90 میلیارد ریال برای بهسازی جاده مراغه - هشترود اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ‌ای آذربایجان‌ شرقی از اختصاص 90 میلیارد ریال برای بهسازی جاده مراغه - هشترود خبرداد و گفت: بهسازی و رفع نقاط خطرخیز این جاده با توجه به تعداد تصادفات رانندگی و تلفات بالا در آن در دستور کار این اداره کل قرار دارد.
ادامه مطلب...

مشکلات زیست محیطی زباله گاه مراغه مرتفع می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: با همکاری دستگاه های خدمات رسان و شهرداری، نواقص و مشکلات زیست محیطی موجود در زباله گاه مراغه مرتفع می شود.
ادامه مطلب...

مراغه از پیشتازان سپک تاکرای کشور است

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: برگزاری مسابقات آموزشگاهی سپک تاکرا برای اولین بار در کشور و وجود استعدادهای درخشان، این شهرستان را به یکی از پیشتازان این رشته ورزشی در کشور تبدیل کرده است.
ادامه مطلب...

شهرداری مراغه در سالجاری 75 طرح عمرانی اجرا می کند

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با اشاره به عزم مدیریت شهری برای اجرای طرح های عمرانی در این شهر گفت: امسال 75 طرح عمرانی در نقاط مختلف این شهر اجرا می شود.
ادامه مطلب...

روابط عمومی ها انتقادها را بدون سانسور به مدیران انتقال دهند

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه روابط عمومی ها نباید باب میل خود عمل کنند گفت: روابط عمومی ها باید درخواست ها و انتقادات مردم را به درستی و بدون سانسور به مدیران بالادست انتقال دهند.
ادامه مطلب...