موقعیت ممتاز ایران در منطقه در سایه ایثارگری های نیروهای مسلح است

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح آذربایجان شرقی با اشاره به توان دفاعی نظام جمهوری اسلامی در برابر تهدیدات دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی اضافه کرد: موقعیت ممتازی که نظام اسلامی در منطقه و دنیا دارد در سایه ایثار و فداکاری های نیروهای مسلح به وجود آمده است.
ادامه مطلب...

تحویل 10 دستگاه وانت نیسان به مددجویان هشترودی با هدف تقویت خوداشتغالی

مراغه - ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی آذربایجان شرقی از تحویل 10 دستگاه وانت نیسان به ممدجویان هشترودی با هدف تقویت خوداشتغالی مددجویان خبر داد و گفت: تقویت اقتصادی خانواده‌ ها و توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار مددجویان از رسالت های این اداره کل است.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: تصمیم اخیر ترامپ نابودی اسرائیل را سرعت می بخشد

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: تصمیم ترامپ مبنی بر اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی نتایج زیانباری برای استکبار و صهیونیسم دارد و نابودی این را سرعت می بخشد.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: دشمنان در حال توطئه علیه اقتصاد کشور هستند

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با بیان اینکه دشمنان انقلاب در حال توطئه علیه اقتصاد کشور هستند گفت: دشمن از تمام طریق به دنبال فلج کردن اقتصاد کشور و ضربه زدن به آن است.
ادامه مطلب...

جشنواره هنرهای تجسمی، فرصتی برای ظهور آثار تالیفی و استعدادهای جدید

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: برگزاری دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی مراغه، رویداد و فرصتی کم نظیر برای نمایش خلاقیت و کشف استعدادهای جدید هنری و ظهور آثار تالیفی هنرمندان این خطه است.
ادامه مطلب...

لزوم ایجاد بستر و فضای لازم برای بهره گیری از ظرفیت نخبگان جوان و خلاق

مراغه- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه با اشاره به نقش بسترسازی برای استفاده از ابداعات و ابتکارات جوانان گفت: ایجاد بستر و فضای لازم برای بهره گیری از ظرفیت نخبگان جوان و خلاق ضروری بوده و موجب توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه خواهد شد.
ادامه مطلب...

بحرانی شدن وضعیت مراتع سهند در پی بهره برداری های غیراصولی

مراغه - ایرنا - رئیس اداره حفاظت از محیط زیست مراغه نسبت به رفتارها و خطاهای جبران ناپذیر انسانی در مراتع کوه سهند هشدار داد و گفت: بهره برداری غیراصولی از گیاهان دارویی، خوراکی و شکارپرندگان و جانوران در این مراتع، آن را در آستانه بحران قرار داده است.
ادامه مطلب...

افزایش 16 درصدی گرایش دانش آموزان به شاخه های فنی در آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از بالا بودن آهنگ رشد شاخه های فنی و حرفه ای در مدارس استان در سالتحصیلی جاری خبرداد و گفت: گرایش دانش آموزان به این رشته ها امسال 16 درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

اعلام نگرانی فرماندار هشترود از کاهش ازدواج

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود ضمن ابراز نگرانی از کاهش تعداد ازدواج با بیان اینکه در هشت ماه گذشته سال جاری 63 مورد طلاق در شهرستان ثبت شده گفت: بیشترین موارد طلاق بین سنین 25 تا 30 سال ثبت شده اما در دو مورد از طلاق های ثبتی، عروس ها در زمان ازدواج 13 و در زمان طلاق 15 سال داشتند.
ادامه مطلب...

پرداخت 95 میلیارد ریال تسهیلات به سیل زدگان هشترود در سالجاری

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از پرداخت 95 میلیارد ریال تسهیلات به سیل زدگان شهرستان در سالجاری خبرداد و گفت: به واحدهای دامی خسارت دیده نیز وام 100 میلیون ریالی با سود 3 درصد پرداخت شده است.
ادامه مطلب...