ضرورت رسیدگی به وضعیت ترافیکی ورودی بیمارستان شهید بهشتی مراغه

مراغه - ایرنا - وضعیت نه چندان مناسب و ترافیکی ورودی بیمارستان شهید بهشتی مراغه، شهروندان را در مراجعه به این مرکز درمانی با مشکلات بسیاری روبرو ساخته است.
ادامه مطلب...

تسهیلات بیش از 18 میلیارد ریالی اشتغالزایی برای هشترود در سالجاری

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از تخصیص 17 میلیارد و 451 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به شهرستان در سالجاری خبرداد و گفت: 6 میلیارد ریال از این مبلغ در نیمه نخست امسال به متقاضیان پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

آسفالت و بهسازی 11 هزار مترمربع از معابر روستای شیراز در عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: 11 هزار مترمربع از معابر روستای شیراز از توابع بخش مرکزی این شهرستان با 3 میلیارد ریال اعتبار بهسازی، جدول گذاری و زیر سازی و آسفالت شد.
ادامه مطلب...

اعزام 200 مددجوی کمیته امداد مراغه و عجب شیر به مشهد مقدس

مراغه - ایرنا - مدیانر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه و عجب شیر از اعزام 200 مددجوی تحت پوشش این کمیته به مشهد مقدس خبردادند.
ادامه مطلب...

راه اندازی مرکز استعدادیابی باشگاه تراکتورسازی در مراغه

مراغه - ایرنا - مسئول باشگاه عبدی مراغه از راه اندازی مرکز استعدادیابی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز خبرداد و گفت: این مرکز در رشته های مختلف ورزشی فعالیت خواهد کرد.
ادامه مطلب...

پایان نخستین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی سپک تاکرای جوانان درمراغه

مراغه - ایرنا - نخستین مرحله از اردوی پنج مرحله ای تیم ملی سپک تاکرای جوانانکه خود را برای حضور در رقابت های بین المللی آماده می کند در مراغه به پایان رسید.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: تصمیم اخیر ترامپ از نظر همه ادیان محکوم است

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با بیان اینکه تصمیم اخیر ترامپ از نظر تمامی ادیان محکوم است گفت: خیانت ها و جنایت های آمریکا بر همگان روشن و مشهود است و ترامپ با این اقدام خود خارتر شد و همه را در مقابل خود قرار داد.
ادامه مطلب...

معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش:خطه آذربایجان خاستگاه و پرورش دهنده بزرگان فرهنگی و هنری است

مراغه- ایرنا- معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به پیشینه تاریخی مراغه و بزرگان عرصه علم و فرهنگ این شهرستان در طول تاریخ گفت: مراغه و خطه آذربایجان خاستگاه و پرورش دهنده بزرگان فرهنگی و هنری چون استاد حیدر عباسی است.
ادامه مطلب...

16 آذر، نماد استبدادستیزی جوانان ایران اسلامی است

مراغه - ایرنا - مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی گفت: 16 آذر نماد استقلال طلبی و استبداد ستیزی جوانان این مرز و بوم و یادآور روز خونین جنبش دانشجویی در ایران اسلامی است.
ادامه مطلب...

توجه به آموزه ها و معارف قرآنی زمینه ساز سعادت بشری است

مراغه- ایرنا- مسئول انتصابات دانشگاه علوم و معارف اسلامی با اشاره به نقش تعالیم اسلامی در جامعه گفت: توجه به آموزه ها و معارف قرآنی و عمل به آن، زمینه ساز سعادت بشری در عصر حاضر است.
ادامه مطلب...