پسماند هشترود با پنج میلیارد ریال به صورت اصولی دفع می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه برای دفع اصولی پسماند این شهر پنج میلیارد ریال هزینه شده گفت: این محل از هر نظر آماده بهره برداری بوده و مانع حقوقی ندارد.
ادامه مطلب...

دستگاه ها از طرح های اشتغالزایی و کارآفرینان حمایت کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر حمایت از طرح های اشتغال زایی و کارآفرینان گفت: دستگاه ها و نهادهای متولی امر اشتغال، باید زمینه را برای حضور کارآفرینان فراهم سازند.
ادامه مطلب...

مشغله کاری مانع خدمتگزاری مسئولان به مردم نشود

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با بیان اینکه مشغله کاری روزمره نباید موجب غفلت مسئولان از خدمتگزاری به مردم شود گفت: خدمت به مردم و تکریم آنها همانند عبادت و تلاوت قرآن سرلوحه کار مدیران و کارکنان ادارات قرارگیرد.
ادامه مطلب...

سارقان حرفه ای خودرو در مراغه دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری دو سارق حرفه ای خودرو و لوازم و قطعات آن در این شهرستان خبرداد و گفت: این سارقان در بازجویی های اولیه به هفت فقره سرقت اعتراف کردند.
ادامه مطلب...

ساعات کاری موزه ها در مراغه افزایش می یابد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه گفت: در صورت تامین نیرو و موافقت اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، ساعات کاری موزه های این شهرستان افزایش خواهد یافت.
ادامه مطلب...

عجب شیر پایلوت طرح توسعه پایدار آبریز دریاچه ارومیه شد

مراغه - ایرنا - مدیر کل مدیریت بحران آذربایجان شرقی با اشاره به اجرای طرح توسعه پایدار آبریز دریاچه ارومیه گفت:‌ این طرح به صورت پایلوت در عجب شیر اجرا می‌ شود.
ادامه مطلب...

15 کیلومتر جاده بین مزارع در چاراویماق بهره برداری شد

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی چاراویماق از ساخت 15 کیلومتر جاده بین مزارع در شهرستان خبرداد و گفت: برای ساخت این جاده ها در روستاهای خواجه لر علیا، قوشقوان علیا، ناچیت، سلطان آباد صولتی و گل، 140 میلیون ریال هزینه شده است.
ادامه مطلب...

تندیس استاد کریمی در مراغه رونمایی شد

مراغه - ایرنا - تندیس شاعر طنزپرداز آذربایجان، استاد حسین کریمی مراغی در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و مردم هنردوست در مراغه رونمایی شد.
ادامه مطلب...

هزینه کردن در آموزش و پرورش سرمایه گذاری برای آینده است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه هزینه کردن در آموزش و پرورش، سرمایه گذاری برای آینده است گفت: نقش آموزش و پرورش در تربیت نیروی انسانی کارآمد و رشد و توسعه جامعه انکار ناپذیر است.
ادامه مطلب...

مردم مراغه 9.3 میلیارد ریال صدقه دادند

مراغه – ایرنا – مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه گفت: سال گذشته 9 میلیارد و 300 میلیون ریال از 36 هزار و 267 صندوق تعبیه شده در شهرستان جمع آوری و در سرفصل های جهیزیه، مساعدت موردی، درمانی، فرهنگی و مناطق محروم شهرستان هزینه شد.
ادامه مطلب...