26 گروه جهادی از مراغه عازم مناطق محروم شهری شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه گفت: 26 گروه جهادی متشکل از 250 نفر از بسیجیان این شهرستان برای محرومیت زدایی و ارائه خدمات اجتماعی به مناطق حاشیه شهری اعزام شدند.
ادامه مطلب...

مشکلات اقتصادی ناشی از بی برنامگی و توطئه دشمنان است

مراغه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: مشکلات اقتصادی کنونی نتیجه بی برنامگی مراجع اقتصادی کشور و البته توطئه دشمنان است.
ادامه مطلب...

سهم تعاونی ها در اقتصاد کشور زیر پنج درصد است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با انتقاد از مشارکت و سهم کم تعاونی ها در فعالیت های اقتصادی کشور افزود: سهم تعاونی ها در اقتصاد کشور کمتر از 5 درصد است.
ادامه مطلب...

استان مرکزی قهرمان مسابقات کانوپولوی کشور شد

مراغه - ایرنا - بیست و دومین دوره مسابقات کانوپولوی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در مراغه با قهرمانی استان مرکزی به پایان رسید.
ادامه مطلب...

آذربایجان شرقی قهرمان کیوکوشین کاراته شمال غرب شد

مراغه - ایرنا - نخستین دوره مسابقات کیوکوشین کاراته (ماتسوشیما) جام شهدا با قهرمانی آذربایجان شرقی در مراغه به پایان رسید.
ادامه مطلب...

زیرگذر خضرلو در عجب شیر به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - زیرگذر خضرلو در عجب شیر که از نقاط مستعد حادثه خیز در این شهرستان بود با 11 میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه کرد به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

1.7 میلیارد ریال طرح عمرانی در روستاهای مراغه در حال اجراست

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از اجرای طرح های عمرانی در روستاهای شلیلوند، موسی درق، قیه بلاغی و داش آتان این بخش با اعتبار 1.7 میلیارد ریال خبر داد.
ادامه مطلب...

محموله 10 تنی برنج قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف محموله 10 تنی برنج قاچاق در این شهرستان خبردادو گفت: ارزش محموله کشف شده 750 میلیون ریال است.
ادامه مطلب...

ورزش مراغه در مسیر پویایی و رشد قرار دارد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با اشاره به رونق ورزش های قهرمانی و همگانی در این شهرستان گفت: درخشش ورزشکاران این خطه در رقابت های جهانی و بین المللی نشان از رشد و پویایی دوباره ورزش این شهرستان دارد.
ادامه مطلب...

مشکلات تعاونی های مسکن در حال تبدیل شدن به معضلی بزرگ است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به وجود مشکلات متعدد در احداث و تحویل واحدهای مسکونی از سوی تعاونی های مسکن در این شهرستان گفت: این مشکلات در صورت عدم توجه و رفع آنها، در حال تبدیل شدن به معضلی بزرگ بوده و موجب نارضایتی بخشی از شهروندان نیز شده است.
ادامه مطلب...