علوی: تولیدکنندگان سرداران اقتصادی کشور هستند

مراغه - ایرنا - وزیر اطلاعات گفت: سرمایه گذاران و تولید کنندگان سرداران اقتصاد کشور هستند و دولت با محترم شمردن آنها، به دنبال رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در کشور است.
ادامه مطلب...

علوی: دولت لحظه ای در رفع مشکلات مردم درنگ نکرده است

مراغه - ایرنا - وزیر اطلاعات با اشاره به تلاش دولت در خدمت به مردم گفت: دولت تدبیر و امید با وجود کاهش قیمت نفت، مشکلات اقتصادی و تحریم ها، لحظه ای در رفع مشکلات مردم درنگ نکرده است.
ادامه مطلب...

تمامی شهروندان و روستاییان مراغه به خدمات بهداشتی دسترسی دارند

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به نقش موثر اجرای طرح تحول نظام سلامت در ارائه خدمات به مردم گفت: با اجرای این طرح، تمامی مناطق شهری و روستایی مراغه به خدمات پایه بهداشتی دسترسی دارند.
ادامه مطلب...

23 تن برنج خارجی قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله 23 تنی برنج خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 380 میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

تفکیک هوشمند پسماندهای شهری در مراغه اجرا می شود

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با اشاره به اجرای سیستم های جدید مدیریت پسماند گفت: طرح تفکیک هوشمند پسماندهای شهری در مناطق مختلف این شهر به زودی اجرا می شود.
ادامه مطلب...

ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب مراغه 50درصد پساب ورودی است

مراغه- ایرنا- فرماندار مراغه با بیان اینکه ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب این شهرستان 50 درصد حجم پساب ورودی است گفت: به دلیل محدود بودن ظرفیت این تصفیه خانه، بخشی از پساب ورودی به صورت خام وارد رودخانه صوفی چای می شود.
ادامه مطلب...

72 کیلوگرم موادمخدر در چاراویماق کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی چاراویماق از کشف و ضبط 72 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان مواد که به شکل ماهرانه ای در داخل دو دستگاه خودرو جاسازی شده بود کشف شد.
ادامه مطلب...

تکریم معلمان، زمینه ساز تعالی نسل آینده است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به نقش تربیتی معلمان در جامعه گفت: تکریم معنوی معلمان به عنوان هدایتگران اندیشه و فرهنگ جامعه، زمینه ساز رشد و تعالی نسل های آینده است.
ادامه مطلب...

56 میلیارد ریال برای بازسازی روستای چنار هزینه شده است

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر گفت: دولت تاکنون برای بازسازی روستای سیل زده چنار این شهرستان 56 میلیارد ریال هزینه کرده است.
ادامه مطلب...

شیوه های کنونی ترک اعتیاد ناکارآمد است

مراغه - ایرنا - دادستان هشترود با بیان اینکه شیوه های جاری مبارزه با موادمخدر و ترک اعتیاد جوابگو نیست، گفت: در برخی مراکز ترک اعتیاد، درمان قطعی استاندارد نیست و در برخی موارد داروهای ترک اعتیاد نیز دستکاری می شود.
ادامه مطلب...