7.5میلیارد ریال برای بازسازی استخر هشترود اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از اختصاص هفت میلیارد و 500 میلیون ریال برای بازسازی، تجهیز و تکمیل استخر سرپوشیده هشترود خبرداد و گفت: این استخر تا اواخر تیرماه سالجاری به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

24.1 کیلومتر از شبکه آبفا مراغه اصلاح و توسعه یافت

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه از اصلاح و توسعه 24.1 کیلومتر از شبکه آب و فاضلاب این شهرستان در سال گذشته خبرداد.
ادامه مطلب...

فرآوری معادن در هشترود لازمه صدور مجوز استخراج است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با اشاره به ظرفیت های بالای شهرستان در بخش معدن گفت: به معادنی که در شهرستان فرآوری نشوند مجوز استخراج داده نمی شود.
ادامه مطلب...

80درصد باغات عجب شیر دچار سرما زدگی شد

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی عجب شیر از سرمازدگی 80درصدی باغات و مزارع این شهرستان خبرداد و گفت: میزان خسارت وارد شده به محصولات باغی و زراعی 51 هزار و 511 تن به ارزش بیش از 300 میلیارد ریال است.
ادامه مطلب...

18درصد ازدواج ها در هشترود به طلاق می انجامد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با ابراز نگرانی از رشد طلاق در جامعه گفت: 18 درصد ازدواج ها در این شهرستان و یا به عبارتی از هر 5.5 ازدواج یک مورد به طلاق می انجامد.
ادامه مطلب...

هنر انقلابی باید در خدمت فرهنگ اسلامی باشد

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه به اهمیت جایگاه فرهنگ و هنر در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: هنر انقلابی باید در خدمت دین و فرهنگ اسلامی باشد.
ادامه مطلب...

بارندگی در مراغه 53 درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی مراغه گفت: میزان نزولات جوی در سال زراعی جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن 53 درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

بارش های سالجاری در عجب شیر 57 درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - مسئول اداره هواشناسی عجب شیر از افزایش 57 درصدی میزان بارندگی ها در این شهرستان در سالجاری خبر داد و گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون میزان بارندگی 38.5 میلی متر اندازه گیری شده که این رقم در مدت مشابه سال قبل 24.4 میلی متر بود.
ادامه مطلب...

محموله البسه قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله البسه قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

برترین های جشنواره موسیقی عبدالقادر مراغی معرفی شدند

مراغه - ایرنا - نخستین جشنواره موسیقی عبدالقادر مراغی با معرفی گروه های برتر در چهار بخش کلاسیک، پاپ، سنتی و موسیقی محلی - عاشیقی به کار خود پایان داد.
ادامه مطلب...