پژوهش در آیات قرآن، مقدمه ای برای عمل به آن است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم توجه به آموزه های قرآنی و دینی گفت: حرکت های فرهنگی و قرآنی، پژوهش و شناخت در آیات قرآن، مقدمه ای برای عمل به آن در جامعه است.
ادامه مطلب...

دانش آموزان عجب شیری همیاران کالای ایرانی شدند

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از آغاز صدور کارت همیاران کالای ایرانی در بین دانش آموزان این شهرستان خبرداد و گفت: در این اقدام که در راستای فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی صورت می گیرد 11هزار و 500 دانش آموز کارت همیاران کالای ایرانی دریافت می کنند.
ادامه مطلب...

19 میلیون دلار کالا از گمرک مراغه صادر شد

مراغه - ایرنا - رئیس گمرک مراغه از صادرات 19 میلیون دلاری کالا و تولیدات داخلی به کشورهای خارجی از این گمرک در سال گذشته خبر داد.
ادامه مطلب...

2187 کیلوگرم موادغذایی فاسد در هشترود معدوم شد

مراغه - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان هشترود از معدوم سازی دو هزار و 187 کیلوگرم انواع مواد غذایی فاسد در شهرستان خبرداد و گفت: این مقدار مواد غذایی در بازرسی های طرح نوروزی شبکه بهداشت کشف و ضبط شده بود.
ادامه مطلب...

کنگره باکتری شناسی پزشکی ایران در مراغه برگزار می شود

مراغه - ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از برگزاری پنجمین کنگره سراسری باکتری شناسی پزشکی ایران در مردادماه سالجاری به میزبانی این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

ظرفیت های گردشگری مراغه مغفول مانده است

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت های گردشگری و آثار و اماکن تاریخی بسیاری در مراغه وجود دارد که متاسفانه در سال های اخیر مورد غفلت واقع شده است.
ادامه مطلب...

اسکان نوروزی فرهنگیان در مراغه 42 درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه از افزایش 42 درصدی پذیرش مسافران نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان این شهرستان در تعطیلات نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
ادامه مطلب...

حدود 85 هزار مسافر از اماکن تاریخی عجب شیر دیدن کردند

مراغه - ایرنا - رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی عجب شیر از بازدید 84 هزار و 955 گردشگر از اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری این شهرستان در تعطیلات نورزوی امسال خبر داد.
ادامه مطلب...

13 فرودین بهانه ای برای بودن در دامان طبیعت

مراغه - ایرنا - 13 فروردین یا روز طبیعت، بهانه و آیینی سنتی برای بودن در دامان طبیعت، تفرج و بهره مندی از موهبت های الهی است.
ادامه مطلب...

120 هزار نخ سیگار قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 120 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش 460 میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...