جان گرفتن طرح های عمرانی راکد مراغه در دولت تدبیر و امید

مراغه - ایرنا - زمانی که دولت تدبیر و امید زمام امور اجرایی کشور را به دست گرفت، با انبوهی از طرح های عمرانی راکد مواجه بود و شهرستان 250 هزار نفری مراغه نیز از این قاعده مستثنی نبود.
ادامه مطلب...

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه:تفکر شهید مطهری جلوتر از زمان خود بود

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با اشاره به تفکر اسلامی استاد شهید مرتضی مطهری گفت: شهید مطهری عالمی وارسته و مرزبان واقعی برای ارزش های اسلامی بود و جلوتر از زمان حرکت می کرد.
ادامه مطلب...

بخشدار مرکزی مراغه: خدمات دولت در روستاها کم سابقه و بی نظیر است

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه با تبیین خدمات دولت تدبیر و امید در روستاها گفت: خدمات دولت در روستاها کم سابقه و بی نظیر بوده و بخش مهمی از نیازهای روستاییان با اجرای طرح های عمرانی و خدماتی برطرف شده است.
ادامه مطلب...

امحاء بیش از یک هزار و 600 بطری مشروبات الکلی در مراغه

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه از معدوم سازی و امحاء یک هزار و 606 بطری انواع مشروبات الکلی در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

برخورد قانونی با تبلیغات زودهنگام انتخاباتی نامزدها در مراغه

مراغه - ایرنا - دبیر ستاد پیشگیری از تخلفات و جرایم انتخاباتی مراغه با تاکید بر لزوم رعایت قوانین و ضوابط فعالیت در عرصه انتخاباتی گفت: تبلیغات زود هنگام در تمامی عرصه ها رصد شده و با تخلفات در این زمینه برخورد قانونی می شود.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه بر رعایت اخلاق در عرصه انتخابات از جانب نامزدها تاکید کرد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق در عرصه انتخابات از جانب نامزدها گفت: اصلاح طلب و اصولگرایی که پایبند به اصول اخلاقی نباشد، در واقع معتقد به انقلاب و ارزش ها نیست.
ادامه مطلب...

نماینده مردم: مشکل مالیاتی و ارزش افزوده بخش خشکبار با تصویب مجلس مرتفع شد

مراغه - ایرنا - نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب طرح معافیت بخش خشکبار از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده برای این محصولات گفت: مشکل مالیاتی و ارزش افزوده بخش خشکبار با تصویب نمایندگان مجلس مرتفع شده است.
ادامه مطلب...

مراغه با گذشته ای طلایی بر تارک تاریخ ایران

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به جایگاه تاریخی و فرهنگی این شهرستان در قرون گذشته گفت: این شهر به عنوان یکی از 10 شهر تاریخی کشور، دارای تاریخ و گذشته پرشکوه و مهد پرورش دانشمندان و علمی بزرگ جهان اسلام بوده است.
ادامه مطلب...

نقش موثر معلمان در افزایش سطح آگاهی های اجتماعی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به نقش معلمان در تربیت فرهنگی و اجتماعی دانش آموزان گفت: معلمان نقش مهم و موثری در افزایش سطح آگاهی های اجتماعی و پیشگیری از آسیب های فرهنگی در جامعه دارند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: ولایتمداری و مردمی بودن در انتخاب اصلح مورد توجه قرار گیرد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به ویژگی های یک انتخاب اصلح از دیگاه رهبری گفت: تدین، کاردانی، ولایتمداری، مردمی و دلسوز بودن در انتخاب نامزد اصلح در انتخابات توسط
مردم مورد توجه قرار گیرد.
ادامه مطلب...