ورزشکاران نظامی، بالقوه های عرصه ورزش قهرمانی هستند

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با اشاره به موفقیت های تیم های ورزشی نیروهای مسلح گفت: ورزشکاران نظامی، سرشار از استعدادهای ناب و بالقوه در عرصه ورزش قهرمانی هستند که این استعدادها با اندکی توجه شکوفا و بالفعل می شود.
ادامه مطلب...

راهپیمایی اربعین درس استعمارستیزی برای جهانیان است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به برگزاری پیاده روی اربعین حسینی گفت: این حرکت و اجتماع بزرگ مردمی، درس بزرگ استمعارستیزی و آزادگی برای جهانیان است.
ادامه مطلب...

سلامت جامعه با توسعه ورزش در ارتباط است

مراغه – ایرنا – رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه بیان این که ورزش برای سلامتی و نشاط جامعه ضروری است گفت: سلامت جامعه در گرو توسعه و ترویج ورزش به صورت همگانی است.
ادامه مطلب...

120 باشگاه تکواندو در آذربایجان شرقی فعالیت می کند

مراغه - ایرنا - رئیس هیات تکواندو آذربایجان شرقی از فعالیت 120 باشگاه تکواندو در استان خبر داد و گفت: از این تعداد 57 باشگاه دارای پروانه فعالیت هستند.
ادامه مطلب...

توسعه زیرساخت ها نیاز ورزش مراغه است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: توسعه زیرساخت های فیزیکی و انسانی در راستای توسعه ورزش شهرستان ضروری است.
ادامه مطلب...

انقلاب اسلامی ایران پرچمدار استکبار ستیزی در جهان است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران پرچمدار استکبار ستیزی در جهان است گفت: روحیه استکبار ستیزی در دنیا نشات گرفته از انقلاب اسلامی ایران است.
ادامه مطلب...

آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی در مراغه در حال اجراست

مراغه - ایرنا - مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه گفت: چهارمین طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی در 24 روستای این شهرستان تا 21 آبان ادامه دارد.
ادامه مطلب...

هدف آمریکا از تحریم ها ایجاد تفرقه در کشور است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم اتحاد و انسجام ملی در برابر توطئه های دشمنان گفت: هدف آمریکا از تحریم های یک جانبه، ایجاد تفرقه و بی اعتمادی مردم نسبت به نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

1300 نفر در طرح کارورزی مراغه نام نویسی کردند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از نام نویسی یک هزار و 300 نفر در طرح کارورزی مراغه خبر داد و گفت: این در حالیست که سهمیه شهرستان در طرح کارورزی 263 نفر است.
ادامه مطلب...

16 مدرسه خیرساز در مراغه در دست ساخت است

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیرآموزش و پرورش مراغه با اشاره به نقش خیران مدرسه ساز در توسعه فضاهای آموزشی گفت: در حال حاضر 16 مدرسه توسط خیران در این شهرستان در دست ساخت است.
ادامه مطلب...