کشف سه محموله کالای قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف سه محموله کالای قاچاق خارجی به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

مدیرعامل: آب مراغه از استانداردهای بهداشتی برخوردار است

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با اشاره به تغییر رنگ آب در برخی از مناطق شهری گفت: کیفیت آب این شهر از استانداردهای بهداشتی و سلامت کامل برخوردار است.
ادامه مطلب...

فرمانده لشکر عملیاتی 31 عاشورا: هدف فتنه داعشی مقابله با بیداری اسلامی است

مراغه - ایرنا - فرمانده لشکر عملیاتی 31 عاشورا گفت: مقابله با بیداری اسلامی که سرمنشا آن جمهوری اسلامی ایران است تنها هدف فتنه داعشی در منطقه بوده و داعش با تفرقه بین مسلمانان در صدد جلوگیری از فراگیر شدن بیداری اسلامی است.
ادامه مطلب...

کشف 48 کیلوگرم مواد مخدر در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر در این شهرستان خبرداد و گفت: از این باند توزیع مواد مخدر، 48 کیلوگم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: نظام اسلامی از دیپلماسی و توان دفاعی برتری در جهان برخوردار است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به توان بازدارنده جمهوری اسلامی در برابر تهدیدهای خارجی گفت: هم اکنون نظام اسلامی از توان دیپلماسی فعال و قدرت دفاعی مقتدری در عرصه جهانی برخوردار است.
ادامه مطلب...

معاون سلامت خانواده کمیته امداد:رسیدگی به سیل زدگان در اولویت برنامه های کمیته امداد است

مراغه - ایرنا - معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: رسیدگی به امور سیل زدگان در آذربایجان شرقی در اولویت برنامه های کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارد.
ادامه مطلب...

رئیس کمیسیون عمران مجلس خواستار تسریع در بازسازی خانه های سیل زدگان شد

مراغه - ایرنا - رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خواستار بازسازی هرچه سریع تر خانه های سیل زدگان در جنوب آذربایجان شرقی شد و گفت: در اجریان سیل اخیر 30 واحد مسکونی روستایی تخریب شده که نیاز به بازسازی دارند.
ادامه مطلب...

حرکت در مسیر قانون لازمه برگزاری باشکوه انتخابات

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم رعایت قوانین از سوی نامزدهای انتخابات گفت: حرکت نامزدهای انتخاباتی در مسیر قانون لازمه برگزاری هرچه بهتر و باشکوهترانتخابات می شود.
ادامه مطلب...

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام: آسیب پذیری روستاها در برابر حوادث غیرمترقبه بالاست

مراغه - ایرنا - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حادثه سیل در آذربایجان شرقی و وارد آمدن خسارات جانی و مالی به برخی از مناطق این استان گفت: بیشتر روستاهای کشور در برابر حوادث غیرمترقبه از جمله سیل آسیب پذیر هستند.
ادامه مطلب...

توسعه 27 کیلومتری شبکه آب و فاضلاب در مراغه

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با اشاره به اجرای طرح های توسعه شبکه آب و فاضلاب شهری این شرکت در سال گذشته گفت: در این مدت 27 کیلومتر از شبکه آب و فاضلاب این شهرستان توسعه و اصلاح شده است.
ادامه مطلب...