بانک ها موانع ارایه تسهیلات به طرح های اشتغالزا را رفع کنند

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم حمایت از طرح های تولیدی گفت: بانک ها با اجرای اقدامات موثر موانع موجود در مسیر ارائه تسهیلات بانکی برای طرح های اشتغالزا را رفع کنند.
ادامه مطلب...

دشمنان اسلام درصدد قداست زدایی و تضعیف حجاب هستند

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با اشاره به جایگاه عفاف و حجاب در جامعه اسلامی گفت: دشمنان اسلام درصدد قداست زدایی از حریم خانواده ها و تضعیف حجاب در بین دختران جوان و زنان جامعه هستند.
ادامه مطلب...

آژانس های مسافرتی بر جذب گردشگر و تقویت زیرساختها تمرکز کنند

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار مراغه گفت: آژانس های مسافرتی با تقویت زیرساخت ها و معرفی مکان های گردشگری، به دنبال جذب گردشگر بیشتر باشند و روی این اصل تمرکز کنند.
ادامه مطلب...

نمایندگان آذربایجان شرقی در مسابقات کشوری سپک تاکرا سوم شدند

مراغه - ایرنا - رئیس کمیته سپک تاکرای آذربایجان شرقی گفت: تیم های سپک تاکرای دختران آذربایجان شرقی و عبدی مراغه در سید دو مسابقات کشوری در زنجان به عنوانت مشترک سومی دست یافتند.
ادامه مطلب...

میزان اعتبارات مراغه در سالجاری بیش از 310 میلیارد ریال است

مراغه - ایرنا - رئیس گروه تلفیق مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: میزان اعتبارات مراغه در سالجاری 310 میلیارد و 388 میلیون و 600هزار ریال است که به محض مبادله موافقت نامه با دستگاه های اجرایی، توزیع می شود.
ادامه مطلب...

برترین های مسابقات سوارکاری استقامت در مراغه مشخص شدند

مراغه - ایرنا - سومین دوره مسابقات سوارکاری استقامت کشور جام سهند به میزبانی مراغه با معرفی سوارکاران و اسب های برتر به پایان رسید.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: هیمنه پوشالی آمریکا در حال شکستن است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به زورگویی های آمریکا علیه کشورهای مختلف جهان گفت: هیمنه پوشالی آمریکا در حال شکستن بوده و به زودی این ابهت دروغین نابود خواهد شد.
ادامه مطلب...

سرمایه گذاران در هشترود 13سال از پرداخت مالیات معاف می شوند

مراغه - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی از معافیت 13 ساله مالیاتی سرمایه گذارانی که در هشترود سرمایه گذاری می کنند خبر داد و گفت: صادرکنندگان کالا نیز که با نام و علامت تجاری خود صادرات می کنند معاف از پرداخت مالیات خواهند بود.
ادامه مطلب...

وجود قورباغه های سمی در روستاهای مراغه واقعیت ندارد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: قورباغه های موجود در مسیر رودخانه روستاهای قشلاق و تازه کند قشلاق سمی نبوده و خبر منتشر شده در فضای مجازی واقعیت ندارد.
ادامه مطلب...

مردمی کردن فرهنگ عفاف و حجاب تاثیرگذارتر است

مراغه - یرنا - معاون فرماندار مراغه گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در صورت مردمی کردن آن و استفاده از ظرفیت سمن ها می تواند تاثیرگذارتر باشد.
ادامه مطلب...