ضریب نفوذ اینترنت در آذربایجان شرقی 73.36 درصد است

مراغه - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی گفت: ضریب نفوذ اینترنت در استان 73.36 درصد و در شهرستان مراغه 29 درصد است.
ادامه مطلب...

نمایشگاه گرافیکی ایمنی و ترافیک در هشترود گشایش یافت

مراغه - ایرنا - نخستین نمایشگاه تخصصی گرافیکی ایمنی و ترافیکی آذربایجان شرقی با هدف ترویج فرهنگ صحیح رانندگی در هشترود گشایش یافت.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: اقدامات دولت در بخش سلامت قابل توجه است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه بهداشت و سلامت مقوله ای بسیار مهم در جامعه است گفت: اقدامات و عملکرد دولت تدبیر وامید در این حوزه به رغم محدود بودن اعتبارات قابل توجه است.
ادامه مطلب...

مرد جوان در سد سهند هشترود غرق شد

مراغه - ایرنا - مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان هشترود از غرق شدن مردی جوان در سد سهند این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

پل معلق قلعه ضحاک هشترود توسط بخش خصوصی ساخته می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از سرمایه گذاری بخش خصوصی در ساخت پل معلق در قلعه ضحاک (نارین قالا) این شهرستان خبر داد و گفت: این قلعه با قدمت چندین هزار ساله مورد کم لطفی قرار گرفته است.
ادامه مطلب...

باشگاه های عرضه کننده مکمل های غیراستاندارد پلمپ می شوند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با بیان اینکه 17 ورزشکار در شهرستان به خصوص در رشته پرورش اندام در نتیجه استفاده از مکمل های غیراستاندارد به نارسایی های قلبی دچار شده اند گفت: باشگاه های متخلف در این زمینه پلمپ می شوند.
ادامه مطلب...

طرح های نیمه تمام با همت و همکاری مسئولان تکمیل می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به وجود 50 طرح در حال اجرا و نیمه تمام در این شهرستان گفت: تکمیل و بهره برداری از این طرح ها، همت و همکاری مسئولان را می طلبد.
ادامه مطلب...

شورای اسلامی و شهرداری مراغه از ایده های برتر استقبال می کند

مراغه ــ ایرنا ــ عضو شورای اسلامی مراغه گفت: شورای اسلامی و شهرداری با هدف ترغیب و هدایت ایده های نو و خلاقانه صاحب نظران، کارشناسان، پژوهشگران و شهروندان علاقه مند، از ایده های برتر استقبال می کند.
ادامه مطلب...

سخنان رئیس جمهوری در اروپا جلوه ای ازاقتدار ایران اسلامی بود

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه با اشاره به واکنش قاطع و کوبنده رئیس جمهوری در مقابل فشار مقام های آمریکایی بر کشورهای دیگر مبنی بر کاهش خرید نفت ایران گفت: سخنان رئیس جمهوری در قلب اروپا جلوه ای از اقتدار ایران اسلامی و تداوم آرمان های انقلاب بود.
ادامه مطلب...

دوره آموزش مهارت پرورش زنبورعسل در عجب شیر برگزار شد

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی عجب شیر از برگزاری دوره سه روزه آموزش مهارت پرورش زنبورعسل با حضور متقاضیان و بهره ‌برداران این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...