دستگیری اعضای باند سرقت و کشف محموله کالای قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری باند سرقت و کشف محموله کالای قاچاق در این شهرستان خبرداد و گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، ماموران آگاهی در عملیات ویژه موفق به انهدام باند سرقت از منازل و مغازه ها در این شهرستان شدند.
ادامه مطلب...

انتقاد رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور از نبود زیرساخت ها در دانشکده های مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور با انتقاد از نبود کارگاه ها و گلخانه ها در دانشکده های فنی و حرفه ای مراغه، گفت: باید از پتانسیل های بومی شهرستان همچون کشاورزی و دامداری و گردشگری برای توسعه دانشکده های شهرستان استفاده شود.
ادامه مطلب...

رئیس اوقاف مراغه: مساجد بزرگترین سنگر اسلام در برابر توطئه های نظام سلطه است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه با اشاره به نقش فرهنگی و اجتماعی مساجد در جامعه گفت: مساجد بزرگترین سنگر اسلام در برابر توطئه ها و هجمه های نرم و فرهنگی نظام سلطه است.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: شهرداری، جای سیاسی کاری و سیاست زدگی نیست

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه وظیفه شهرداری عمران و آبادی شهر است، گفت: شهرداری، جای سیاسی کاری و سیاست زدگی نیست بلکه اولویت در این نهاد باید خدمتگزاری به مردم باشد.
ادامه مطلب...

دستگیری چهار شکارچی بدون جواز در مراغه

مراغه - ایرنا - سرپرست اداره حفاظت از محیط زیست مراغه گفت: چهار شکارچی متخلف و بدون جواز که اقدام به شکار یک سر خرگوش و یک قطعه کبک کرده بودند توسط محیط بانان دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

172 میلیارد ریال برای آسفالت جاده مراغه - هشترود و بیمارستان سینا اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه از تخصیص 172 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای روکش و ترمیم آسفالت جاده مراغه - هشترود و تکمیل بیمارستان سینای این شهر در سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: وقف، بر اساس نیازهای جامعه صورت گیرد

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه وقف، پشتوانه ای اقتصادی برای جامعه است گفت: ترویج فرهنگ وقف باید متناسب با نیازهای جامعه باشد.
ادامه مطلب...

تبریز فاتح مسابقات طناب زنی قهرمانی آذربایجان شرقی شد

مراغه - ایرنا - اولین دوره مسابقات طناب زنی مردان آذربایجان شرقی با قهرمانی تیم تبریز در مراغه پایان یافت.
ادامه مطلب...

وقف پنج میلیارد ریالی در هشترود در هشت ماه گذشته سالجاری

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با اشاره به چهار مورد وقف در هشت ماه گذشته سالجاری گفت: این موقوفات شامل دو قطعه زمین زراعی و دو باب خانه مسکونی به ارزش پنج میلیارد ریال است.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: پیروی از مکتب قرآنی ویژگی بارز اشعار استاد باریشماز است

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر درمجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی های بارز اشعار استادحیدر عباسی گفت: پیروی از مکتب قرآنی را می توان یکی از ویژگی های بارز اشعار استاد باریشماز عنوان کرد.
ادامه مطلب...