محرومیت زدایی رسالت مهم ستاد اجرایی فرمان حضرت امام است

مراغه - ایرنا - معاون ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با اشاره به اهداف این نهاد گفت: اجرای طرح های محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال در مناطق محروم و روستایی کشور رسالت مهم این ستاد است.
ادامه مطلب...

12میلیارد ریال به روستاهای عجب شیر اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه در سال 96 دولت 25 میلیارد ریال به دهیاری های شهرستان کمک کرد گفت: در سه ماهه اول امسال 12 میلیارد ریال به طرح های عمرانی و خدماتی روستاهای عجب شیر اختصاص یافته است.
ادامه مطلب...

احداث پردیس سینمایی مراغه نیاز فرهنگی منطقه است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: با توجه به روحیات و پیشینه فرهنگی مردم مراغه ساخت پردیس سینمایی در این شهرستان یکی از نیازهای فرهنگی است.
ادامه مطلب...

روستاییان آذربایجان شرقی امسال 200میلیارد ریال زکات می دهند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره زکات کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی با اشاره به جمع آوری 148 میلیارد ریال زکات از هزار و 617 روستای استان در سال گذشته، گفت: پیش بینی می شود این رقم در سالجاری به 200 میلیارد ریال برسد.
ادامه مطلب...

محموله برنج خارجی قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف محموله برنج خارجی قاچاق از 2 دستگاه کامیون باری در این شهرستان به ارزش سه میلیارد و 360 میلیون ریال خبرداد.
ادامه مطلب...

آذربایجان شرقی با مشکل کمبود پرستار روبروست

مراغه - ایرنا - نایب رئیس هیات مدیره نظام پرستاری آذربایجان شرقی گفت: کمبود نیرو و کادر پرستاری در مراکز درمانی استان مشهود بوده و این مشکل در شهرستان های استان بیشتر به چشم می خورد.
ادامه مطلب...

میزبانی مسابقات سوارکای و تیراندازی فرصتی برای مراغه است

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار مراغه با اشاره به برگزاری مسابقات کشوری تیراندازی با کمان سنتی و سوارکاری در این شهرستان گفت: این مسابقات فرصت مناسبی است تا ظرفیت های مراغه در حوزه های مختلف معرفی و شناسانده شود.
ادامه مطلب...

محموله البسه خارجی قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف محموله البسه خارجی قاچاق به ارزش 450 میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

دستگاه ها ظرف یک هفته طرح های اشتغال زایی خود را ارائه کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با انتقاد از وضعیت طرح های اشتغال زا در این شهرستان گفت: تمامی دستگاه های اجرایی ظرف یک هفته یک و نیم برابر سهمیه های ابلاغی خود، طرح های اشتغال زایی خود را به کارگروه اشتغال این شهرستان ارائه کنند.
ادامه مطلب...

نبود کشتارگاه بهداشتی در هشترود، سلامت مردم را تهدید می کند

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه نبود کشتارگاه بهداشتی و ذبح غیراصولی دام سلامت مردم را تهدید می کند از خیران خواست تا در حوزه سلامت بیشتر مشارکت کند.
ادامه مطلب...