شبکه درمان هشترود به دو دستگاه پیشرفته آزمایشگاهی مجهز شد

مراغه - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان هشترود از تجهیز بیمارستان این شهرستان به دو دستگاه آزمایشگاهی با هزینه کرد سه میلیارد و 200 میلیون ریال خبرداد.
ادامه مطلب...

تنیسور مراغه ای مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور را کسب کرد

مراغه - ایرنا - رئیس هیات تنیس مراغه گفت: سارا اصل رسولی تنیسور 11 ساله مراغه ای مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور در قزوین را به دست آورد.
ادامه مطلب...

محموله لاستیک قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: محموله لاستیک خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در این شهرستان کشف و توقیف شد.
ادامه مطلب...

توسعه صنعت گردشگری در گرو رفع مشکلات و موانع است

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه گفت: رفع موانع و مشکلات شهری نقش به سزایی در توسعه صنعت گردشگری شهرستان دارد.
ادامه مطلب...

اصناف در پیش برد اهداف اقتصادی نقش تعیین کننده ای دارند

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر به نقش محوری اصناف در توسعه شهرستان اشاره کرد و گفت: نقش اصناف در پیش برد و تحقق اهداف اقتصادی کشور نیز تعیین کننده است.
ادامه مطلب...

هدف آمریکا از فشارهای اقتصادی ناامید کردن مردم از نظام است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه به فشارهای اقتصادی آمریکا علیه ایران اشاره کرد و گفت: هدف آمریکا از تحریم ها و فشارهای اقتصادی، ناامید کردن مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران است.
ادامه مطلب...

خیران حدود 6میلیارد ریال به مددجویان بهزیستی مراغه کمک کردند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی مراغه با اشاره به مشارکت های مردمی در حمایت از اقشار آسیب پذیر زیرپوشش این سازمان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون خیران شهرستان پنج میلیارد و 956 میلیون ریال برای این منظور کمک کرده اند.
ادامه مطلب...

رسیدن به هدف کاهش مصرف مواد مخدر، نیازمند تلاش همگانی است

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر با اشاره به برنامه ریزی کلان برای کاهش 25درصدی مصرف مواد مخدر در کشور تا پایان برنامه ششم توسعه گفت: رسیدن به این هدف نیازمند تلاش همگانی و همراهی مردم و مسئولان است.
ادامه مطلب...

خیران مدرسه ساز عجب شیر چهار میلیارد ریال تعهد کردند

مراغه - ایرنا - خیران عجب شیری در جشنواره مدرسه ساز و مدرسه یار این شهرستان برای چهار میلیارد ریال تعهد کردند.
ادامه مطلب...

توسعه ورزش همگانی و بانوان اولویت ورزش مراغه در سالجاری است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش مراغه گفت: توسعه ورزش در حوزه بانوان و گسترش ورزش همگانی از مهمترین رویکردهای این اداره در سالجاری است.
ادامه مطلب...