فرمانده سپاه عاشورا: 9 دی، روز شکست دشمنان انقلاب و همدستان داخلی آنهاست

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه عاشورا گفت: در حماسه 9 دی، تلاش های 20 ساله دشمنان و همدستان داخلی آنها برای سقوط نظام و انقلاب اسلامی با شکست مواجه شد.
ادامه مطلب...

کمربندی غربی مراغه؛ طرحی با آینده ای مبهم

مراغه - ایرنا - طرح احداث کمربندی غربی مراغه با گذشت 6 سال از آغاز عملیات اجرایی و صرف میلیارد ها ریال همچنان در بلاتکلیفی بوده و چشم انداز این طرح به رغم وعده های مسئولان شهری مبنی بر ادامه عملیات ساخت آن، مبهم و نامعلوم است.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: حماسه 9 دی، فصلی نوین در پیوند مردم با نظام و ولایت فقیه است

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود گفت: حماسه 9 دی ماه سرآغاز فصلی نوین در پیوند مستحکم امت اسلامی با آرمان ‌های انقلاب اسلامی، امام راحل و بیعت با مقام عظمای ولایت است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: حماسه نهم دی درسی بزرگ برای ملت و مایه عبرت برای خواص است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به سالروز حماسه 9 دی سال 88 گفت: این روز بزرگ، درسی بزرگ برای ملت و مایه عبرت برای خواص جامعه اسلامی است.
ادامه مطلب...

مردم در حماسه 9 دی پاسخ قاطعی به توطئه ها و کینه توزی های استکبار جهانی دادند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش بصیرت و ولایتمداری ملت ایران در خلق حماسه 9 دی گفت: مردم در این حماسه بزرگ با دفاع از اصول انقلاب و اصل ولایت فقیه، پاسخ قاطعی به توطئه ها و کینه توزی های استکبار جهانی دادند.
ادامه مطلب...

تخصیص 65 میلیارد ریال برای تکمیل و تجهیز پایاب سد سهند هشترود

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از اختصاص 65 میلیارد ریال برای تکمیل و تجهیز واحد عمرانی شماره یک پایاب سد سهند هشترود خبر داد.
ادامه مطلب...

ارائه تسهیلات با کارمزد پایین برای طرح های اشتغال زایی در چاراویماق

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق از ارائه تسهیلات با کارمزد 6 درصد برای طرح های اشتغال زایی پایدار در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

تشییع پیکر اسماعیل حیدری هنرمند طنزپرداز خطه آذربایجان در مراغه

مراغه - ایرنا - پیکر ' اسماعیل حیدری' هنرمند طنزپرداز خطه آذربایجان با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی و اقشار مختلف مردم هنر دوست منطقه در زادگاهش مراغه تشییع و خاکسپاری شد.
ادامه مطلب...

اسماعیل حیدری؛ طنزپیشه ای که حتی به مرگ هم لبخند زد

مراغه - ایرنا - اسماعیل حیدری طنزپیشه، هنرمند و گوینده کمدی آذربایجان، که سال های سال با خاطره گویی های طنزگونه خود، خاطر مردم را شاد کرده و خنده را بر چهره های آنها نشاند.
ادامه مطلب...

انتقاد فرماندار چاراویماق از نبود پزشکی قانونی در این شهرستان

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق با انتقاد از نبود پزشکی قانونی در این شهرستان گفت: مردم منطقه برای انجام امور مرتبط با پزشکی قانونی مجبور به مراجعه به تبریز هستند و این علاوه بر تحمیل هزینه های اضافی بر دوش مردم، مشکلات و خطراتی نیز ایجاد کرده است.
ادامه مطلب...