امام جمعه مراغه: ایران به برکت تلاش جوانان به پیشرفت رسیده است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به پیشرفت های کنونی کشورمان در سال های اخیر گفت: این رشد و توسعه به دلیل تلاش های داشمندان، جوانان و به برکت ولایت و پشتوانه مردمی نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: پرستاری، خدمت به مردم و نوعی عبات به درگاه الهی است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به جایگاه خدمت به مردم نزد پروردگار، گفت: پرستاری، خدمت به مردم و نوعی عبادت به درگاه پروردگار احدیت است.
ادامه مطلب...

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا:روحیه انقلابی لازمه تحقق تفکر انقلابی است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با بیان اینکه باید برای تحقق تفکر انقلابی، روح و روحیه انقلابی را حفظ کنیم، گفت: هرگاه از روحیه و تفکر انقلابی و مجاهدت فاصله گرفتیم عقب افتادیم.
ادامه مطلب...

پیراهن تیم های فوتبال دانش آموزی آذربایجان شرقی به تصویر شهید مدافع حرم مزین شد

مراغه - ایرنا - رئیس هیات ورزش دانش آموزی آذربایجان شرقی از مزین شدن پیراهن تیم های فوتبال دانش آموزی استان به نام و تصویر شهید مدافع حرم اسماعیل کریمی خبر داد.
ادامه مطلب...

مسئول ستاد فجر مراغه:تبعیت از ولایت ادامه راه امام و تداوم مسیر انقلاب اسلامی است

مراغه - ایرنا - مسئول ستاد دهه فجر و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با اشاره به لزوم اطاعت و پیروی از فرامین و تدابیر رهبری انقلاب گفت: تبعیت از ولایت، ادامه راه امام راحل و تداوم مسیر پرشکوه انقلاب اسلامی در عصر حاضر است.
ادامه مطلب...

برف و یخبندان تمامی مدارس نوبت صبح مراغه را تعطیل کرد

مراغه - ایرنا - روابط عمومی آموزش و پرورش مراغه اعلام کرد: به علت بارش برف و یخبندان، تمامی مدارس شهری و روستایی اعم از دولتی، غیر دولتی و تقویتی در شیفت صبح روز پنجشنبه 14بهمن ماه 1395 تعطیل است.
ادامه مطلب...

رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه شایعه آسیب مادر باردار و نوزادش را تکذیب کرد

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر آسیب دیدن مادر باردار و نوزاد تازه متولد شده وی را در حین زایمان در مرکز درمانی این شهرستان تکذیب کرد.
ادامه مطلب...

چهار طرح عمرانی در روستاهای مراغه به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - چهار طرح عمرانی در روستاهای بخش مرکزی مراغه همزمان با دومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولان شهرستانی به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: انتقال فرهنگ انقلاب به کودکان و نوجوانان رسالت نهادهای فرهنگی است

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به لزوم فرهنگ سازی در بین کودکان و نوجوانان گفت: انتقال فرهنگ انقلاب اسلامی به نسل های آینده رسالت مهم و تعیین کننده نهادهای فرهنگی جامعه است.
ادامه مطلب...

گشایش نمایشگاه توانمندی ها و صنایع دستی توانجویان بهزیستی مراغه

مراغه - ایرنا - نمایشگاه توانمندی ها و صنایع دستی توانجویان زیر پوشش بهزیستی مراغه همزمان با دومین روز گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولان شهری گشایش یافت.
ادامه مطلب...