اعزام 200 مددجوی کمیته امداد مراغه و عجب شیر به مشهد مقدس

مراغه - ایرنا - مدیانر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه و عجب شیر از اعزام 200 مددجوی تحت پوشش این کمیته به مشهد مقدس خبردادند.
ادامه مطلب...

راه اندازی مرکز استعدادیابی باشگاه تراکتورسازی در مراغه

مراغه - ایرنا - مسئول باشگاه عبدی مراغه از راه اندازی مرکز استعدادیابی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز خبرداد و گفت: این مرکز در رشته های مختلف ورزشی فعالیت خواهد کرد.
ادامه مطلب...

پایان نخستین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی سپک تاکرای جوانان درمراغه

مراغه - ایرنا - نخستین مرحله از اردوی پنج مرحله ای تیم ملی سپک تاکرای جوانانکه خود را برای حضور در رقابت های بین المللی آماده می کند در مراغه به پایان رسید.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: تصمیم اخیر ترامپ از نظر همه ادیان محکوم است

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با بیان اینکه تصمیم اخیر ترامپ از نظر تمامی ادیان محکوم است گفت: خیانت ها و جنایت های آمریکا بر همگان روشن و مشهود است و ترامپ با این اقدام خود خارتر شد و همه را در مقابل خود قرار داد.
ادامه مطلب...

معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش:خطه آذربایجان خاستگاه و پرورش دهنده بزرگان فرهنگی و هنری است

مراغه- ایرنا- معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به پیشینه تاریخی مراغه و بزرگان عرصه علم و فرهنگ این شهرستان در طول تاریخ گفت: مراغه و خطه آذربایجان خاستگاه و پرورش دهنده بزرگان فرهنگی و هنری چون استاد حیدر عباسی است.
ادامه مطلب...

16 آذر، نماد استبدادستیزی جوانان ایران اسلامی است

مراغه - ایرنا - مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی گفت: 16 آذر نماد استقلال طلبی و استبداد ستیزی جوانان این مرز و بوم و یادآور روز خونین جنبش دانشجویی در ایران اسلامی است.
ادامه مطلب...

توجه به آموزه ها و معارف قرآنی زمینه ساز سعادت بشری است

مراغه- ایرنا- مسئول انتصابات دانشگاه علوم و معارف اسلامی با اشاره به نقش تعالیم اسلامی در جامعه گفت: توجه به آموزه ها و معارف قرآنی و عمل به آن، زمینه ساز سعادت بشری در عصر حاضر است.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر نقش محوری دانشگاه ها و حوزه ها در تداوم انقلاب اسلامی

مراغه- ایرنا- فرماندار مراغه با اشاره به تاریخچه شکل گیری جنبش های دانشجویی گفت: دانشگاه ها و حوزه های علمیه نقش محوری در شکل گیری و پیروزی انقلاب و نیز تداوم و اقتدار نظام اسلامی دارند.
ادامه مطلب...

توزیع یک هزار سبد غذایی حمایتی در بین مادران باردار نیازمند در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از توزیع یک هزار سبد غذایی حمایتی در بین مادران باردار نیازمند این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

تخصیص 17میلیارد ریال برای توسعه گردشگری و پرورش آرتمیا در عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از تخصیص اعتبار 17 میلیارد ریالی به توسعه صنعت گردشگری و پرورش آرتمیا از محل اعتبارات طرح انتقال پساب تصفیه خانه شهرستان به دریاچه ارومیه خبر داد.
ادامه مطلب...