فرماندار عجب شیر بر لزوم ایجاد واحدهای فرآوری محصولات کشاورزی در منطقه تاکید کرد

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: با توجه به تولید انواع محصولات باغی و کشاورزی در منطقه، ایجاد و توسعه واحدهای فرآوری این محصولات در شهرستان ضروری است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از هشت باجه خدمات بانکی در روستاهای مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس پست بانک شعبه مراغه از بهره برداری از هشت باجه خدمات بانکی در هشت روستای این شهرستان خبر داد و گفت: این باجه ها در روستاهای ورجوی، نوا، ینگجه، علویان، آغاجری، نرج آباد، آهق و کرمجوان به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کردند.
ادامه مطلب...

رشد 100 درصدی واگذاری زمین در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از رشد 100 درصدی واگذاری زمین در شهرک های صنعتی استان در 6 ماهه نخست سالجاری خبر داد و گفت: در این مدت 162 قرارداد واگذاری بین سرمایه گذاران و این شرکت امضا شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 2 برابر افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: آزادراه مراغه - هشترود تا سال 99 به بهره برداری می رسد

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند اجرای طرح احداث آزادراه مراغه - هشترود گفت: این آزادراه به طول 92 کیلومتر تا پایان سال 99 به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: وحدت، موجب موفقیت و پیشرفت مسلمانان می شود

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود گفت: اگر اتحاد بین مسلمانان تقویت شود به موفقیت ها و پیشرفت های زیادی دست می یابند و وحدت بین شیعه و سنی دشمن را از رسیدن به هدفش باز می دارد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: ایجاد تفرقه و ضربه زدن به اسلام هدف استکبار است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم اتحاد بین امت اسلامی گفت: ایجاد تفرقه و ضربه زدن به اسلام هدف تسنن آمریکایی و تشیع لندنی است.
ادامه مطلب...

رئیس اداره ورزش: مراغه قابلیت ها و پتانسیل های بالایی در رشته ورزشی چوگان دارد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با اشاره به پیشینه تاریخی چوگان در مراغه گفت: این شهرستان از قابلیت ها و پتانسیل های بالایی برای توسعه و پیشرفت در رشته ورزشی چوگان برخوردار است.
ادامه مطلب...

توسعه گردشگری در شهرستان ها، از اولویت های تبریز 2018 است

مراغه - ایرنا - مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری آذربایجان شرقی گفت: توسعه گردشگری در شهرستان ها از اولویت های تبریز 2018 بوده و برنامه ریزی در این راستا ضروری است.
ادامه مطلب...

کشف 24 تن برنج خارجی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف یک محموله 24 تنی برنج خارجی قاچاق در این شهرستان خبرداد و گفت: این محموله به ارزش یک میلیارد و 300 میلیون ریال در بازرسی ماموران پلیس از یک دستگاه کامیون در محور مراغه - هشترود کشف شد.
ادامه مطلب...

مدیرروابط عمومی: مردم از حضور در بیمارستان امام رضا برای ملاقات دهقان فداکار خودداری کنند

تبریز - ایرنا - مدیر روابط عمومی بیمارستان امام رضا تبریز از مردم خواست تا از حضور در این بیمارستان به منظور ملاقات با دهقان فداکار خودداری کنند.
ادامه مطلب...