کاهش 50 درصدی ذخیره آب سد قلعه چای عجب شیر

مراغه- ایرنا- فرماندار عجب شیر از کاهش 50 درصدی ذخیره آب سد قلعه چای این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: میزان آب ذخیره شده در پشت این سد از 15 میلیون متر مکعب در سال گذشته به هفت میلیون مترمکعب در سالجاری کاهش یافته است.
ادامه مطلب...

دستگیری اعضای باند سرقت و کشف محموله کالای قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری باند سرقت و کشف محموله کالای قاچاق در این شهرستان خبرداد و گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، ماموران آگاهی در عملیات ویژه موفق به انهدام باند سرقت از منازل و مغازه ها در این شهرستان شدند.
ادامه مطلب...

انتقاد رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور از نبود زیرساخت ها در دانشکده های مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور با انتقاد از نبود کارگاه ها و گلخانه ها در دانشکده های فنی و حرفه ای مراغه، گفت: باید از پتانسیل های بومی شهرستان همچون کشاورزی و دامداری و گردشگری برای توسعه دانشکده های شهرستان استفاده شود.
ادامه مطلب...

رئیس اوقاف مراغه: مساجد بزرگترین سنگر اسلام در برابر توطئه های نظام سلطه است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه با اشاره به نقش فرهنگی و اجتماعی مساجد در جامعه گفت: مساجد بزرگترین سنگر اسلام در برابر توطئه ها و هجمه های نرم و فرهنگی نظام سلطه است.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: شهرداری، جای سیاسی کاری و سیاست زدگی نیست

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه وظیفه شهرداری عمران و آبادی شهر است، گفت: شهرداری، جای سیاسی کاری و سیاست زدگی نیست بلکه اولویت در این نهاد باید خدمتگزاری به مردم باشد.
ادامه مطلب...

دستگیری چهار شکارچی بدون جواز در مراغه

مراغه - ایرنا - سرپرست اداره حفاظت از محیط زیست مراغه گفت: چهار شکارچی متخلف و بدون جواز که اقدام به شکار یک سر خرگوش و یک قطعه کبک کرده بودند توسط محیط بانان دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

172 میلیارد ریال برای آسفالت جاده مراغه - هشترود و بیمارستان سینا اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه از تخصیص 172 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای روکش و ترمیم آسفالت جاده مراغه - هشترود و تکمیل بیمارستان سینای این شهر در سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: وقف، بر اساس نیازهای جامعه صورت گیرد

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه وقف، پشتوانه ای اقتصادی برای جامعه است گفت: ترویج فرهنگ وقف باید متناسب با نیازهای جامعه باشد.
ادامه مطلب...

تبریز فاتح مسابقات طناب زنی قهرمانی آذربایجان شرقی شد

مراغه - ایرنا - اولین دوره مسابقات طناب زنی مردان آذربایجان شرقی با قهرمانی تیم تبریز در مراغه پایان یافت.
ادامه مطلب...

وقف پنج میلیارد ریالی در هشترود در هشت ماه گذشته سالجاری

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با اشاره به چهار مورد وقف در هشت ماه گذشته سالجاری گفت: این موقوفات شامل دو قطعه زمین زراعی و دو باب خانه مسکونی به ارزش پنج میلیارد ریال است.
ادامه مطلب...