معاون استاندار آذربایجان شرقی: قطعی برق در تبریز نداریم

تبریز - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با رد خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر قطعی برق برخی از محلات تبریز به دلیل تندباد، گفت: موارد معدود قطعی برق نیز با تلاش نیروهای اداره برق مجددا وصل و مشکل رفع شد.
ادامه مطلب...

تورهای مراغه گردی، حرکتی در راستای معرفی بیشتر این شهر است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه با اشاره به آغاز تورهای رایگان مراغه گردی گفت: این حرکت فرهنگی، در راستای ایجاد زمینه برای شناخت و آشنایی هرچه بیشتر مسافران و گردشگران نوروزی در حال برگزاری است.
ادامه مطلب...

حمایت از کالای ایرانی، موجب توسعه اقتصادی و رفع بیکاری است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به سخنان رهبری در آغاز سال جدید گفت: براساس رهنمودهای رهبری، حمایت از کالای ایرانی، موجب توسعه و رونق اقتصادی و نیز رفع بیکاری و مشکلات معیشتی جامعه خواهد شد.
ادامه مطلب...

بیش از 27 هزار نفر از جاذبه های گردشگری مراغه دیدن کردند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه از استقبال گسترده گردشگران و مسافران نوروزی از جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهرستان خبر داد و گفت: از آغاز تعطیلات نوروزی تاکنون 27 هزار و 700 نفر از این آثار دیدن کرده اند.
ادامه مطلب...

تنوع آثار تاریخی و طبیعی، انگیزه ای برای سفر به مراغه

مراغه - ایرنا - شهر تاریخی مراغه با آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی بی بدیل، همه ساله و در ایام نوروز مسافران و گردشگران نوروزی را از گوشه و کنار کشورمان مجذوب خود کرده و پذیرای مسافران نوروزی است.
ادامه مطلب...

میهمان نوازی و تکریم مسافران، ویژگی بارز مردم مراغه است

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با اشاره به هویت و گذشته درخشان این شهر گفت: میهمان نوازی و تکریم مسافران ویژگی بارز مردم این دیار است.
ادامه مطلب...

غارهای تاریخی مراغه؛ جاذبه های اسرارآمیز در دل طبیعت

مراغه - ایرنا - غارهای تاریخی و طبیعی مراغه با قدمتی چندین هزارساله، جاذبه هایی اسرارآمیز در دل طبیعت خطه آذربایجان، مقصدی جذاب برای غارنوردان و گردشگران داخلی و خارجی است.
ادامه مطلب...

بیمارستان هشترود جوابگوی نیازهای بیماران دیالیزی نیست

مراغه - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی هشترود با بیان اینکه پنج تخت دیالیز در بیمارستان امام حسین (ع) این شهرستان وجود دارد گفت: این تعداد تخت جوابگوی نیازهای بیماران کلیوی نیست.
ادامه مطلب...

55 میلیارد ریال برای اشتغال روستایی در عجب شیر اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از تخصیص 55 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان تسهیلات با محوریت ایجاد شغل پایدار از منابع صندوق توسعه ملی تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

مدیران کم کار درحوزه سرمایه گذاری از قطار اداری هشترود پیاده می شوند

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: مدیرانی که در تسهیل سرمایه گذاری در شهرستان کم کاری و یا مانع تراشی کنند از قطار اداری پیاده می شوند.
ادامه مطلب...