رئیس میراث فرهنگی مراغه: نصب دستگاه آسمان نما معطل تامین فضای مناسب است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه با بیان اینکه دستگاه آسمان نماموسوم به 'پلانتاریوم' در محلی مناسب نگهداری می شود، گفت: آماده همکاری برای نصب و راه اندازی این دستگاه در صورت تامین فضای مناسب هستیم.
ادامه مطلب...

رئیس آموزش و پرورش هشترود: مشارکت دانش آموزان منجر به ایجاد مدرسه مطلوب می شود

مراغه - ایرنا - رئیس آموزش و پرورش هشترود با گفت: بسط حوزه تصمیم گیری و مشارکت دادن دانش آموزان در امور مدرسه به ایجاد مدرسه ای مطلوب منجر می شود.
ادامه مطلب...

فرماندار چاراویماق: رشد و توسعه منطقه نیازمند وجود مدیران جهادی است

مراغه- ایرنا- فرماندار چاراویماق با تاکید بر لزوم وجود روحیه جهادی در بین مدیران شهرستانی گفت: رشد، توسعه و عمران منطقه نیازمند وجود مسئولان و مدیران عملیاتی و جهادگر است.
ادامه مطلب...

ارائه تسهیلات اشتغال زایی برای 130 نفر از مددجویان بهزیستی در مراغه

مراغه- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی مراغه از پرداخت تسهیلات اشتغال زایی برای 130 نفر از مددجویان زیر پوشش این سازمان از ابتدای سال تاکنون در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

آغاز المپیاد ورزشی دانش آموزان هشترودی/ رقابت چهارهزار دانش آموز در رشته های مختلف

مراغه - ایرنا - المپیاد ورزشی دانش آموزی با حضور چهار هزار دانش آموز دختر و پسر در هشترود آغاز شد.
ادامه مطلب...

تولید 230 هزار تن سیب و 3.2 هزار تن عسل در مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه با اشاره به توسعه و حمایت از تولید محصولات کشاورزی گفت: این شهرستان هم اکنون رتبه نخست تولید سیب درختی و عسل طبیعی را در آذربایجان شرقی به خود اختصاص داده و با تولید 230 هزار تن سیب و 3.2 هزار تن عسل قطب تولید این محصولات در استان است.
ادامه مطلب...

تغییر الگوی کشت در بیش از هفت هزار هکتار از اراضی کشاورزی عجب شیر

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار عجب شیر با اشاره به تغییر الگوی کشت در بیش از هفت هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان، گفت: جایگزینی کشت محصولات کشاورزی با نیاز آبی کم به جای محصولات با نیاز آبی زیاد در حاشیه دریاچه ارومیه اَز مهم ترین راهکارهای تداوم تولید در بخش کشاورزی است.
ادامه مطلب...

کشف محموله 5.5 تنی گردوی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله پنج هزار و 500 کیلو گرمی مغز گردو قاچاق در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

طراحی و آماده سازی اولین باشگاه پینت بال اختصاصی آموزش و پرورش کشور در مراغه

مراغه - ایرنا - مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش مراغه گفت: اولین باشگاه پینت بال اختصاصی آموزش و پرورش کشور در این شهرستان در دست ساخت است و دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

پرداخت تسهیلات 10 درصدی به باغداران عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: به منظور احیاء و جبران بخشی از خسارت خشکسالی، سرمازدگی و بلایای طبیعی به باغات عجب شیر، تسهیلات با سود 10 درصد و بازپرداخت بلند مدت به باغداران این شهرستان پرداخت می شود.
ادامه مطلب...