فرمایشات رهبری، در دیدار مردم آذربایجان، نقشه راه برای همه است

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با اشاره به دیدار جمعی از مردم آذربایجان با رهبر معظم انقلاب به مناسبت قیام 29 بهمن مردم تبریز، گفت: فرمایشات ایشان در این این دیدار، نقشه راه برای همه است.
ادامه مطلب...

برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت جامعه، خواست مردم از مسئولان است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به حوادث و اغتشاشات هفته اخیر در تهران گفت: برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت و آرامش جامعه، خواست مردم از مسئولان بوده و باید با این افراد به شدت مقابله شود.
ادامه مطلب...

هزینه 70 میلیارد ریالی دولت در حوزه عمرانی آموزش و پرورش عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از هزینه 70 میلیارد ریالی در حوزه عمرانی آموزش و پرورش شهرستان در دولت و تدبیر و امید خبر داد.
ادامه مطلب...

کمبود پارکینگ های عمومی و تشدید ترافیک شهری مراغه

مراغه - ایرنا- مراغه به عنوان دومین شهر بزرگ آذربایجان شرقی با افزایش روزافزون خودروها در سال های اخیر و کمبود چشمگیر پارکینگ های عمومی با بحران تشدید ترافیک درون شهری دست و پنجه نرم می کند.
ادامه مطلب...

تبریز 2018 فرصتی مناسب برای معرفی تمامی ظرفیت هاست

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: تبریز 2018 فرصتی مناسب برای معرفی همه ظرفیت ها از جمله فرهنگی، گردشگری، صنعتی و ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری در ایران است.
ادامه مطلب...

تخصیص بیش از 23 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از تخصیص 23 میلیارد و 710 میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان تسهیلات با محوریت ایجاد شغل پایدار از منابع صندوق توسعه ملی تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

حضرت فاطمه (س) شهیده سیره رسالت و مجاهد راه ولایت بود

مراغه - ایرنا - مسئول نهاد رهبری دانشگاه هنر تبریز با تبیین نقش حضر ت زهرا س در دفاع از ارزش های اسلامی گفت: این بانوی بزرگوار، شهیده رسالت و مجاهد راه ولایت بود.
ادامه مطلب...

مراغه غرق در سوگ بانوی دو عالم

مراغه - ایرنا - همزمان با سالروز شهادت یگانه دخت پیامبر اکرم (ص)، حضرت زهرا (س) مراغه نیز همانند دیگر شهرهای ایران در سوگ آن بانوی بزرگ اسلام غرق در ماتم و اندوه است.
ادامه مطلب...

کشف 119 کیلوگرم انواع مواد مخدر در هشترود در سالجاری

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از کشف 119 کیلوگرم انواع مواد مخدر در سالجاری در این شهرستان خبر داد و گفت: میزان کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 31 کیلوگرم بیشتر بوده است.
ادامه مطلب...

پرداخت 36 میلیارد ریال وام خود اشتغالی به مددجویان کمیته امداد هشترود

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام (ره) هشترود از پرداخت 36 میلیارد ریال وام خود اشتغالی به مددجویان تحت حمایت این کمیته در شهرستان خبرداد و گفت: این تسهیلات در سالجاری به 155 نفر از مددجویان و از محل تبصره 16 پرداخت شده است.
ادامه مطلب...