کلنگ زنی اولین مدرسه خیرساز آذربایجان شرقی در سالجاری در مراغه

مراغه - ایرنا - کلنگ آغاز عملیات اجرایی احداث اولین مدرسه خیرساز آذربایجان شرقی در سال جدید با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و اعضای مجمع خیران مدرسه ساز استان در مراغه به زمین زده شد.
ادامه مطلب...

لزوم اتخاذ تمهیدات لازم برای پیشگیری از سیل در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار شهرستان مراغه با تاکید بر لزوم بکارگیری تمهیدات مناسب برای پیشگیری از آسیب های احتمالی و بروز سیل در این شهرستان گفت: دستگاه های اجرایی و خدمات رسان‌ آمادگی لازم و کافی برای مقابله با هرگونه حواث غیرمترقبه داشته باشند.
ادامه مطلب...

مدیرکل ارشاد آذربایجان شرقی: هنر اسلامی تجلی گاه زیبایی ها و معنویت بشریت است

مراغه - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نقش فرهنگ و هنر در رشد و تعالی جامعه گفت: هنر اسلامی تجلی گاه زیبایی های الهی بوده و زمینه انتقال معنویت به نسل های آینده را فراهم می کند.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه عاشورا: در شرایط بحرانی باید کمک حال مردم باشیم

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه عاشورا گفت : تمامی فعالیت هایی که در این نیرو در حال انجام است بر اساس وظیفه ذاتی بوده و هیچ منتی ندارد و سپاه و بسیج در شرایط بحرانی باید کمک حال مردم باشند.
ادامه مطلب...

افزایش بی سابقه فضای بخش درمانی مراغه در دولت تدبیر و امید

مراغه - ایرنا - فضای فیزیکی بخش درمان شهرستان مراغه در دولت تدبیر و امید رشد بی سابقه داشته و امسال نیز 30 هزار متر مربع به فضاهای موجود این بخش در این شهرستان افزوده می شود.
ادامه مطلب...

تخصیص 6هزار میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل بیمارستان‌ های کشور

مراغه - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت با نگاه توسعه ای به زیرساخت‌ های بخش سلامت، 6 هزار میلیارد ریال اعتباردر سالجاری برای تکمیل بیمارستان ‌های در دست ساخت اختصاص داده است.
ادامه مطلب...

رفع آسیب های سیل در مجتمع آبرسانی شهید دهقان مراغه

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان شرقی با اشاره به رفع مشکلات آب روستای مناطق سیل زده استان گفت: تاسیسات آسیب دیده مجتمع آبرسانی شهید دهقان مراغه به صورت موقت راه اندازی شده و با تامین اعتبارات لازم به صورت کامل در شبکه توزیع آب روستایی قرار می گیرد.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر برخورد قاطع دستگاه های نظارتی با بداخلاقی های انتخاباتی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم رعایت قوانین در ایام انتخابات از سوی نامزدهای انتخابات گفت: با
هرگوه بداخلاقی ها و تخلفات انتخاباتی با کمک دستگاه های نظارتی برخورد قاطع می شود.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر:اقدامات دولت در بخش سلامت به رغم کمبود اعتبارات قابل توجه است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با بیان اینکه بهداشت و سلامت مقوله ای بسیار مهم در جامعه است گفت: اقدامات و عملکرد دولت یازدهم در این حوزه به رغم کمبود اعتبارات قابل توجه است.
ادامه مطلب...

روز زمین پاک، همدلی برای سبز زیستن

مراغه - ایرنا - روز زمین پاک به عنوان فرصت و بهانه ای برای پاک زیستن و همدلی و همدردی با دردها و زخم های طبیعت و دوری از روزمره گی و زندگی خسته کننده ماشینی جامعه امروز، نیازمند حضور مردم و سازمان های مردم نهادی است که دل در گرو سبز زیستن دارند.
ادامه مطلب...