برف و کولاک راه ارتباطی 60 روستای هشترود را بست

مراغه - ایرنا - سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود گفت: بارش برف که از بعد از ظهر امروز - یکشنبه - در شهرستان آغاز شده راه ارتباطی 60 روستا را مسدود کرده است.
ادامه مطلب...

کشف بیش از 222 هزار عدد انواع مواد محترقه در چاراویماق

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان چاراویماق از کشف 222 هزار و 600 عدد انواع مواد محترقه و دستگیری 2 متهم در این ارتباط خبر داد.
ادامه مطلب...

قهرمانی تبریز در مسابقات فوتسال ناشنوایان آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مسابقات فوتسال ناشنوایان آذربایجان شرقی گرامیداشت قیام 29 بهمن در مراغه با قهرمانی تیم تبریز الف پایان یافت.
ادامه مطلب...

قهرمانی تبریز در مسابقات کونگ فو آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مسابقات کونگ فو آذربایجان شرقی به میزبانی مراغه با قهرمانی تیم تبریز الف به پایان رسید.
ادامه مطلب...

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، همه پرسی حمایت از انقلاب بود

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن، همه پرسی حمایت از انقلاب اسلامی و رهبری بود.
ادامه مطلب...

قیام 29 بهمن مردم تبریز نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت هشترود با بیان اینکه قیام مردم تبریز در 29 بهمن 56، کمر رژیم طاغوتی پهلوی را شکست گفت: این روز بزرگ، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است.
ادامه مطلب...

صندوق بیمه اجتماعی و افزایش امید به آینده دربین روستاییان و عشایر

مراغه - ایرنا - صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در سال 1384 با مصوبه هیات دولت و به منظور حمایت از روستائیان،عشایر و کشاورزان تاسیس شد تا این اقشار با تکیه بر دو ویژگی بهره گیری از سهم دولتی و داشتن صندوق اختیاری از درآمدی پایدار برخوردار شوند.
ادامه مطلب...

دشمن، وحدت مردم ایران را هدف گرفته است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه هشترود با بیان اینکه دشمن از وحدت ملت ایران هراسناک است گفت: دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی، وحدت مردم را نشانه رفته است.
ادامه مطلب...

وارنیش تراپی 25 هزار دانش آموز مدارس ابتدایی در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی با اشاره به اجرای طرح های مراقبت از سلامت دانش آموزان گفت: از ابتدای سال تحصیلی جاری تا کنون، 25 هزار نفر از دانش آموزان مدراس ابتدایی این شهرستان وارنیش تراپی شده اند.
ادامه مطلب...

اختلافات شخصی، موجب دو دستگی در بین دومیدانی کاران مراغه شده است

مراغه - ایرنا - رئیس هیات دو و میدانی مراغه گفت: اختلافات شخصی موجب دو دستگی در بین دو و میدانی کاران شهرستان شده و مانع از تشکیل تیم کامل، متحد و قدرتمند در رده های سنی مختلف می شود.
ادامه مطلب...