وارنیش تراپی 25 هزار دانش آموز مدارس ابتدایی در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی با اشاره به اجرای طرح های مراقبت از سلامت دانش آموزان گفت: از ابتدای سال تحصیلی جاری تا کنون، 25 هزار نفر از دانش آموزان مدراس ابتدایی این شهرستان وارنیش تراپی شده اند.
ادامه مطلب...

اختلافات شخصی، موجب دو دستگی در بین دومیدانی کاران مراغه شده است

مراغه - ایرنا - رئیس هیات دو و میدانی مراغه گفت: اختلافات شخصی موجب دو دستگی در بین دو و میدانی کاران شهرستان شده و مانع از تشکیل تیم کامل، متحد و قدرتمند در رده های سنی مختلف می شود.
ادامه مطلب...

قهرمانی آذربایجان شرقی در مسابقات کشوری با درخشش کمانداران مراغه ای

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: با درخشش کمانداران این شهرستان در مسابقات کشوری کمان سنتی به میزبانی سیستان و بلوچستان تیم آذربایجان شرقی به عنوان قهرمانی دست یافت.
ادامه مطلب...

مشکلات مالی مانع حضور فوتبال مراغه در رقابت های استانی و کشوری است

مراغه - ایرنا - رئیس هیات فوتبال مراغه گفت: مشکلات مالی و نبود حامیان مالی، مانعی بزرگ برای حضور و شرکت تیم های فوتبال شهرستان در رقابت های استانی و کشوری است.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان رهبری: ولایتمداری ویژگی بارز مردم آذربایجان است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: مردم آذربایجان بیدار، آگاه و ولایتمدار هستند و ولایتمداری را می توان ویژگی بارز آنها دانست.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشانگر وحدت ملی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از وحدت و همبستگی ملی در صیانت از انقلاب اسلامی در برابر توطئه‌ های بیگانگان دارد.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: تجهیز و نوسازی مدارس هشترود نیازمند کمک خیران است

مراغه - ایرنا - نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خیران مدرسه ساز بازوان آموزش و پرورش در توسعه فضاهای آموزشی هستند گفت: تجهیز و نوسازی مدارس هشترود نیازمند کمک مالی خیران است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از طرح های برق رسانی و گازرسانی به سه روستای مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با دهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، بهره برداری طرح های برق رسانی و گازرسانی به سه روستای مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

افتتاح هشت طرح کشاورزی در عجب شیر

مراغه - ایرنا - در نهمین روز از دهه فجر، هشت طرح کشاورزی در عجب شیر با 3 میلیارد و 421 میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: حضور در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان است

ماغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن امسال پرشورتر از سال های گذشته و برای نشان دادن اتحاد ملت ایران برگزار می شود گفت: شرکت در این راهپیمایی، مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب و اسلام است.
ادامه مطلب...