امام جمعه موقت چاراویماق: انقلاب اسلامی مردمی ترین نظام در جهان است

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت چاراویماق انقلاب اسلامی را مردمی ترین نظام در جهان عنوان کرد و گفت: نظامی که در آن همه مسئولان به واسطه رأی و نظر مردم انتخاب می شوند مردم سالارترین و دموکراسی ترین نظام است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از چند طرح عمرانی خدماتی مراغه همزمان با سومین روز از دهه فجر

مراغه - ایرنا - همزمان با سومین روز از دهه فجر، بهره برداری از سه طرح جمع آوری فاضلاب شهری و 817 مسکن روستایی در مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: انقلاب اسلامی به ملت ایران و آزادیخواهان جهان اعتبار داد

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود گفت: انقلاب اسلامی به ملت ایران و تمامی آزادیخواهان جهان اعتبار داد و ماهیت اصلی استکبار و طاغوت را آشکار ساخت.
ادامه مطلب...

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه چاراویماق: دهه فجر، دهه رهایی ملت از ذلت و خواری است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه چاراویماق گفت: دهه فجر، سرآغاز تحولی نوین در تاریخ این مرز و بوم و رهایی ملت از ذلت، خواری و سلطه طاغوت است.
ادامه مطلب...

رشد 18 درصدی پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه پیام نور مراغه از افزایش 18 درصدی پذیرش دانشجو در این نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: ماموریت این دانشگاه به عنوان نسل سوم دانشگاه ها، ارتقا سطح فرهنگی، گسترش مرزهای دانش و تربیت نیروهای متخصص است.
ادامه مطلب...

افتتاح یک باب خانه محروم و کلنگ زنی یک باب مدرسه در مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با آغاز سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از یک باب خانه محروم بهره برداری و کلنگ احداث یک باب مدرسه خیرساز در مراغه به زمین زده شد.
ادامه مطلب...

پرداخت تسهیلات تا 350 میلیون ریال برای نمونه سازی طرح های دانش بنیان

مراغه - ایرنا - مدیر مرکز رشد پارک فناوری آذربایجان شرقی از پرداخت تسهیلات برای نمونه سازی طرح های دانش بنیان تا سقف 350 میلیون ریال خبر داد.
ادامه مطلب...

وضعیت مطلوب نمازخانه ها در 80 درصد از ادارات آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - رئیس ستاد اقامه نماز آذربایجان شرقی از وضعیت مطلوب 80 درصدی نمازخانه ‌های ادارات استان خبرداد و گفت: تمام دستگاه ‌های اجرایی باید با دایر کردن نمازخانه های زیبا، زمینه برپایی نماز جماعت در ادارات را فراهم کنند.
ادامه مطلب...

حضور بیش از یک هزار ورزشکار مراغه ای در نخستین المپیاد ورزش های همگانی

مراغه - ایرنا - آیین افتتاحیه نخستین دوره المپیاد ورزش های همگانی همزمان با سراسر کشور با حضور بیش از یک هزار ورزشکار در سالن ورزشی آزادی مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی: توجه به نیازهای مردم از وظایف اصلی فرمانداران است

تبریز - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی مردم داری و توجه به نیازهای مردم را از وظایف اصلی فرمانداران عنوان کرد و گفت: نظارت عالی بر دستگاه ها و پیاده کردن سیاست های دولت از دیگر وظایف فرمانداران به عنوان نمایندگان دولت در شهرستان هاست.
ادامه مطلب...