نجات زن باردار گرفتار در برف و کولاک در هشترود

مراغه - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان هشترود گفت: با کمک اکیپ پرستاری و مامای شبکه بهداشت و درمان، زن باردار گرفتار در برف و کولاک در روستای عمرانکندی نظرکهریزی این شهرستان نجات داده شد.
ادامه مطلب...

بروز رسانی سند تدبیر و توسعه شهرستان های آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی آذربایجان ‌شرقی گفت: با توجه به تجربه موفق سند تدبیر توسعه استان با رویکرد هسته‌ های کلیدی، سند تدبیر و توسعه شهرستان های استان با همکاری مجمع مشورتی توسعه ، پایش و بروز رسانی می شود.
ادامه مطلب...

کشف 42 کیلوگرم تریاک در چاراویماق

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی چاراویماق از کشف و ضبط 42 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان مواد مخدر که به شکل ماهرانه ‌ای در داخل خودرو جاسازی شده بود، با تلاش و هوشیاری ماموران انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

نجات مادر باردار گرفتار در برف در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از نجات مادر باردار گرفتار در برف در یکی از روستاهای این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: انقلاب اسلامی، انقلاب امیدهاست

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با بیان اینکه انقلاب اسلامی، انقلاب امیدهاست گفت: تمام انسان هایی که در قلبشان نور الهی وجود دارد به انقلاب اسلامی امیدوار هستند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: حرمت ایام فاطمیه در برگزاری آیین های دهه فجر مورد توجه قرار گیرد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر گفت: حفظ حرمت ایام سوگواری حضرت زهرا (س) مورد توجه و اهتمام دست اندرکاران برگزاری آیین های دهه فجر قرار گیرد.
ادامه مطلب...

مایه کوبی بیش از 500 هزار نوبتی جمعیت دامی مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره دامپزشکی شهرستان مراغه از طرح کوبی 506 هزار و 411 نوبتی جمعیت دامی این شهرستان خبرداد و گفت: در این طرح دام ها علیه بیماری های واگیر و مشترک دامی مایه کوبی شدند.
ادامه مطلب...

دعوت از سه کماندار مراغه ای به اردوی تیم ملی

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: سه کماندار مراغه ای در 2 بخش بانوان و آقایان به اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان سنتی دعوت شدند.
ادامه مطلب...

اختصاص هفت میلیارد ریال اعتبار به میراث فرهنگی عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه بودجه حوزه میراث فرهنگی شهرستان نسبت به سال گذشته رشد صد در صدی داشته گفت: هفت میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی به این حوزه اختصاص یافته که در حوزه گردشگری، آموزش و توسعه صنایع دستی، احیا و بازسازی و حفاظت و ساماندهی بناهای تاریخی هزینه خواهد شد.
ادامه مطلب...

تشکیل 17 کمیته تخصصی بزرگداشت دهه فجر در چاراویماق

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق از تشکیل 17 کمیته بزرگداشت دهه فجر در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای برگزاری هر چه باشکوه تر بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی تمامی برنامه های فرهنگی توسط این کمیته ها تدوین و اطلاع رسانی خواهد شد.
ادامه مطلب...