کاهش 73 درصدی میزان ابتلا به بیماری تب مالت انسانی در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی مراغه از کاهش 73 درصدی ابتلا به بیماری تب مالت انسانی در این شهرستان در سال 95 نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، خبرداد.
ادامه مطلب...

برگزاری مسابقات کشتی خردسالان و نونهالان آذربایجان شرقی در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس هیات کشتی مراغه از برگزاری مسابقات کشتی آزاد قهرمانی در رده های خردسالان و نونهالان آذربایجان شرقی به میزبانی این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

رییس ستاد قالیباف در آذربایجان شرقی: کشور نیازمند حضور نیروهای ارزشی است

مراغه - ایرنا -رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در آذربایجان شرقی گفت: امروز کشور نیازمند حضور نیروهای ارزشی و مجاهدان راستینی همچون دکتر قالیباف است که در دوران دفاع مقدس اجازه ندادند دشمن یک وجب از خاک کشور را اشغال کند.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: برنامه ریزی برای رفاه و تامین مطالبات کارگران اولویت دولت است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به رویکرد حمایتی دولت از قشر کارگران گفت: برنامه ریزی برای رفاه و تامین مطالبات کارگران از اولویت های مهم و اساسی دولت تدبیر و امید است.
ادامه مطلب...

خسارت 2 هزار و 500 میلیارد ریالی سیل اخیر به بخش کشاورزی آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی میزان خسارت سیل اخیر به بخش کشاورزی این استان را 2 هزار و 500 میلیارد ریال عنوان کرد.
ادامه مطلب...

تاکید معاون فرماندار مراغه بر برخورد با متخلفان حوزه سلامت غذایی

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم اجرایی شدن مصوبات کارگروه سلامت و امنیت غذائی تاکید کرد و گفت: توجه به سلامت جامعه از اولویت های دستگاه های اجرایی و نهادها متولی امر بهداشت است و با متخلفان در این زمینه برخورد شود.
ادامه مطلب...

ضرورت توجه به مطالبات قشر کارگر و تجلیل از زحمات آنها

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه با اشاره به لزوم توجه به مطالبات قشر کارگران در جامعه گفت: تجلیل از کارگران به عنوان نیروی انسانی کارآزموده و توانمند برای توسعه کشور، باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.
ادامه مطلب...

دبیرکل جمعیت زنان مسلمان: دولت یازدهم در تمام ابعاد سعادت و توسعه کشور را فراهم کرد

مراغه - ایرنا - دبیرکل جمعیت زنان مسلمان نو اندیش با بیان اینکه دولت یازدهم در تمامی ابعاد، سعادت و توسعه کشور را فراهم کرد گفت: دور کردن جنگ، حاکم کردن امنیت و آرامش و ثبات اقتصادی، از بین بردن ترس و ارزش دادن به احزاب با احیاخانه احزاب از جمله اقدامات مهم دولت در عرصه داخلی و خارجی است
ادامه مطلب...

افزایش 2.3 برابری روستاهای برخوردار از نعمت گاز در آذربایجان شرقی در دولت یادزهم

مراغه - ایرنا - مدیرکل امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری آذربایجان شرقی گفت: از سال 71 تا آغاز به کار دولت روحانی تعداد روستاهای برخوردار از نعمت گاز در استان 700 روستا بود که این رقم در دولت یازدهم با رشد 2.3 برابری به یکهزار و 613 روستا رسید.
ادامه مطلب...

آماده باش دستگاه های خدمات رسان در مراغه برای مقابله با وقوع سیل

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم رعایت اقدامات ایمنی برای مقابله با حوادث غیرمترقبه از جمله احتمال وقوع سیل در روزهای آینده در این شهرستان گفت: تمامی دستگاه های خدمات رسان و امدادی با توجه به هشدارهای هواشناسی در این خصوص در آماده باش کامل هستند.
ادامه مطلب...