تاکید امام جمعه مراغه بر کمک به خانواده های بی بضاعت

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم حمایت از اقشار نیازمند جامعه در روزهای پایانی سال گفت: کمک به خانواده های نیازمند و بی بضاعت در آستانه سال جدید نباید مورد غفلت آحاد مردم قرار گیرد.
ادامه مطلب...

سنجش بار میکروبی در مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح سلامت نوروزی گفت: برای اولین بار سنجش بار میکروبی در مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی در این شهرستان انجام می شود.
ادامه مطلب...

ارایه خدمات نوین سلامت به 16 هزار نفر در مراغه

مراغه - ایرنا - معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به ارائه خدمات نوین سلامت در مراکز بهداشتی این شهرستان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 16 هزار نفر از جمعیت بالای30 سال این شهرستان از این خدمات بهره مند شده اند.
ادامه مطلب...

مراغه دروازه تمدن ایران زمین، عروسی در دامان کوه سهند

مراغه - ایرنا - باغ شهر تاریخی مراغه، عروسی در دامان کوه زیبا و سربه فلک کشیده سهند، دروازه ای به سوی تاریخ پرافتخار و تمدن غرور آفرین این خطه زرخیز با جاذبه های منحصر به فرد طبیعی و تاریخی، آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی است.
ادامه مطلب...

عرضه میوه شب عید در 14 نقطه از شهر مراغه

مراغه - ایرنا - رییس اداره تعاون روستایی مراغه با اشاره به اجرای طرح تنظیم بازار و عرضه میوه در آستانه سال جدید گفت: میوه شب عید در 14 نقطه از این شهر عرضه می شود.
ادامه مطلب...

کمک 6 میلیارد و 300 میلیون ریالی مردم مراغه در جشن نیکوکاری

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به جمع آوری کمک های مردمی در جشن نیکوکاری گفت: مردم این شهرستان 6 میلیارد و 300 میلیون ریال در این امر معنوی کمک نقدی و غیرنقدی کردند.
ادامه مطلب...

اجرای طرح سلامت نوروزی و نظارت بر بازار شب عید در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح سلامت نوروزی در این شهرستان گفت: این طرح با هدف نظارت بر بهداشت اماکن عمومی و خدماتی و نیز بازار شب عید در نقاط مختلف این شهرستان اجرا می شود.
ادامه مطلب...

کمک 6 میلیارد و 300 میلیون ریالی مردم مراغه در جشن نیکوکاری

ادامه مطلب...

اجرای طرح سلامت نوروزی و نظارت بر بازار شب عید در مراغه

ادامه مطلب...

زخم تجاری سازی بر تن گنبدهای تاریخی مراغه

مراغه - ایرنا - گنبدهای تاریخی کبود و مدور مراغه نمادی از گذشته طلایی و پرشکوه خطه آذربایجان، با وجود زیبایی های چشم نواز معماری و کم نظیر خود، به دلیل قرارگرفتن در مرکز شهر و همجواری با املاک تجاری، در تیررس افرادی قرار گرفته که به بهانه تجاری سازی تیشه بر تاریخ این دیار می زنند.
ادامه مطلب...