آسفالت‌ریزی معابر سه روستای بخش مرکزی مراغه

 تاریخ خبر:  01 خرداد 1399

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از آسفالت‌ریزی معابر سه روستای این بخش خبر داد و گفت: در این طرح معابر روستاهای آغکند، آشان و سعیدآباد آسفالت‌ریزی می‌شود.

حکیمه انتظاری روز پنج شنبه در بازدید از عملیات آسفالت ریزی روستای آغکند ثمرق گفت: جدول گذاری و مسیر گشایی از سوی دهیاری روستای آغکند ثمرق با اعتبار بالغ بر ۲۳۰ میلیون تومان انجام شده است.
وی گفت: همچنین زیر سازی و آسفالت ریزی هر ۲ به متراژ ۵ هزار مترمربع توسط بنیاد مسکن در این روستای با اعتبار ۴۵۰ میلیون تومان در حال اجراست.
وی افزود: مسیرگشایی و جدول گذاری روستای آشان توسط دهیاری با اعتبار ۳۷۰ میلیون تومان انجام شده و آماده اسفالت ریزی است.
بخشدار مرکزی مراغه گفت: زیر سازی و آسفالت ریزی روستای آشان به متراژ هفت هزار مترمربع از سوی بنیاد مسکن با اعتبار ۵۰۰میلیون تومان اجرا خواهد شد.
انتظاری به عملیات عمرلنی روستای سعیدآباد این بخش اشاره کرد و گفت: همچنین مسیر گشایی و جدول گذاری روستای سعید اباد جهت آسفالت ریزی از سوی دهیاری با اعتبار ۲۱۰میلیون تومان اجرا شده و بزودی زیر سازی و آسفالت ریزی این روستا به متراژ هفت هزار مترمربع توسط بنیاد مسکن با اعتبار ۵۰۰میلیون تومان آغاز خواهد شد.
وی گفت: خوشبختانه با همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان در سال گذشته ۱۰ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان طرح عمرانی در روستاهای این بخش شهرستان اجرا شده است که امیدواریم این روند در سالجاری نیز ادامه یابد.
بخش مرکزی مراغه با ۷۴ روستا دارای ۶۸ هزار نفر جمعیت بوده که تمامی روستاها دارای شورای اسلامی با ۲۴۵ نفر عضو و ۶۶ روستای این بخش نیز دارای دهیاری است.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

لینک منبع