فرماندار: وضعیت کرونا در عجب‌شیر همچنان نارنجی است

مراغه - ایرنا - فرماندار و رییس ستاد مقابله با کرونای عجب‌شیر گفت: با وجود اینکه بسیاری از شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی در شرایط قرمز قرار دارد، وضعیت شیوع کرونا در این شهرستان همچنان نارنجی است و محدودیت‌های مربوط به این شرایط به صورت هدفمند و هوشمند اعمال می‌شود.
ادامه مطلب...

بانوی مراغی یک باب مغازه وقف کرد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه گفت: بانوی خیّر مراغه‌ای برای توسعه مسجد قاضی این شهر یک باب مغازه وقف کرد.
ادامه مطلب...

انجمن نجوم رصدخانه مراغه پروانه فعالیت دریافت کرد

مراغه - ایرنا - انجمن نجوم رصدخانه مراغه پروانه فعالیت رسمی خود را از وزارت کشور دریافت کرد تا اعضای جوان و متخصص آن به گفته خودشان بتوانند این کهن‌شهر را از طریق مکتب رصدخانه و جایگاه علمی خواجه‌نصیر بازتعریف کنند.
ادامه مطلب...

فرماندار: محدودیت‌های کرونا در مراغه با جدیت بیشتر اعمال شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با توجه به آغاز موج جدید شیوع کرونا، جدیت در اعمال محدودیت‌ها در کنار فرهنگ‌سازی برای کاهش عوارض موج کرونا مورد توجه قرار گیرد.
ادامه مطلب...

فرماندار هشترود: چاپ آگهی ترحیم به منظور تجمع مردم ممنوع است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با اشاره به وضعیت نگران‌کننده کرونا در این شهرستان، گفت: چاپ آگهی ترحیم در چاپخانه‌ها و تجمع مردم در مجالس ترحیم ممنوع است.
ادامه مطلب...

کرونا در مراغه صورت سرخ کرد

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: با توجه به اعلام رسمی وزارت بهداشت در روز جاری، این شهرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت.
ادامه مطلب...

۷۰ درصد خانه‌های روستایی در مراغه سنددار هستند

مراغه- ایرنا- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه گفت: از ابتدای تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۱۳ هزار سند برای خانه های روستایی شهرستان صادر شده و در مجموع ۷۰ درصد خانه های روستایی مراغه سنددار هستند.
ادامه مطلب...

تفاهم‌نامه ساخت مدرسه ۶ کلاسه خیرساز در مراغه امضا شد

مراغه - ایرنا - تفاهم‌نامه ساخت مدرسه ۶ کلاسه خیرساز با حضور معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه و با اعتباری بالغ بر ۲.۵ میلیارد تومان در محل فرمانداری امضا شد.
ادامه مطلب...

ماموریت‌های آتش‌نشانی مراغه در شرایط کرونا ۲۱۱ مورد افزایش داشت

مراغه - ایرنا - اگرچه نمی‌توان شرایط ناشی از کرونایی را به صورت مستقیم با افزایش حوادث مرتبط دانست اما به گفته سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مراغه طی سال گذشته ۲ هزار و ۶۸۸ ماموریت در این سازمان انجام شد که در مقایسه با تعداد ماموریت‌های سال قبل از آن ۲۱۱ مورد افزایش داشت.
ادامه مطلب...

تعداد گردشگران نوروزی مراغه به ۸۹ هزار و ۷۴۷ نفربازدید رسید

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه گفت: از ۲۵ اسفند سال ۱۳۹۹ تا ۱۲ فروردین امسال ۸۹ هزار و ۷۴۷ نفر بازدید در جاذبه‌های طبیعی و اماکن تاریخی و فرهنگی این شهرستان به ثبت رسید.
ادامه مطلب...