حضور تیم شهرداری مراغه در لیگ برتر آب‌های خروشان

 تاریخ خبر:  10 اسفند 1399

مراغه - ایرنا – سرپرست شهرداری مراغه گفت: تیم آب های خروشان (اسلالوم) شهرداری مراغه به عنوان نماینده آذربایجان شرقی در مسابقات لیگ برتر این رشته حضور می‌یابد.

شهرام مروتی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تیم با هشت بازیکن، سرپرست و مربی عازم مسابقات لیگ برتر در تهران شده و از امیدهای کسب مقام در این رقابت هاست.

وی ادامه داد: امیرمحمد تیزچنگ، سجاد علیرضایی جاهد، حجت حبیب زاده، حسن عزتی، علی محمودپور و فرید رزاقی به عنوان بازیکن و علیرضا تاروردی زاده به عنوان سرپرست و سینا رشید نژاد به عنوان  مربی اعضای این تیم را تشکیل می دهند.

وی اعلام کرد: مسابقات لیگ برتر آب های خروشان کشور با حضور هشت تیم ۱۱ و ۱۲ اسفند امسال به میزبانی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

مروتی خاطرنشان کرد: تیم شهرداری مراغه به همت هیئت قایقرانی این شهرستان و آذربایجان شرقی و براساس رسالت حمایت از فعالیت های فرهنگی و ورزشی به این رقابت ها اعزام می شود.

وی اضافه کرد: با توجه به وجود زیرساخت های مناسب و منطبق بر استانداردهای ملی و بین المللی در این شهرستان، سال آینده شاهد میزبانی از رویدادهای ورزش های آبی در مراغه خواهیم بود.

.

لینک منبع