زمین چمن فوتبال چاراویماق تا پایان آذر بهره برداری می شود

به گزارش ایرنا، ایوب بهتاج روزسه شنبه با حضور در جلسه روسای هیات های ورزشی شهرستان چاراویماق گفت: برای ساخت این طرح با 6 هزار و 660 متر مربع مساحت یک میلیارد و 552 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.
وی به اهمیت ورزش در جامعه اشاره کرد و افزود: ورزش در تمامی جوانب اقتصادی و اجتماعی تاثیرگذار بوده و در کشور ما نیز این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
بهتاج اضافه کرد: در حال حاضر تمام تلاش اداره ورزش و جوانان این است که به تدریج برگزاری و میزبانی مسابقات را به شهرهای دیگر استان منتقل کنیم تا بحث استانداردسازی‌ سالن‌‌های تبریز برای مسابقات جهانی و آسیایی را انجام دهیم.
فرماندارچاراویماق نیز در این جلسه گفت: توجه به ورزش در اجتماع و همگانی کردن آن در میان عموم مردم باعث کاهش بسیاری از هزینه های اجتماعی و بهداشتی می شود.
صابر تقویمی افزود: توسعه ورزش یکی از اولویت های اصلی در برنامه های اجرایی این شهرستان است و باید برای رشد و اعتلای ورزش فعالیت چشمگیری صورت گیرد.
وی اضافه کرد: ورزش در سالم‌ سازی محیط و افراد جامعه نقش بسزایی دارد برهمین اساس باید با دقت و نگاه ویژه‌ به مقوله ورزش، برنامه ‌ریزی و سرمایه‌گذاری لازم انجام شود.
وی با انتقاد از نبود ساختمان مستقل برای اداره ورزش وجوانان شهرستان و کمبود وسایل و تجهیزات ورزشی در چاراویماق، خواستار رفع مشکلات ورزشی از سوی مسئولان استانی شد.
شهرستان چاراویماق با حدود 31 هزار نفر جمعیت در 150 کیلومتری جنوب شرقی تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/9880
لینک منبع