ضرورت تسریع در ساخت قطعه ۵ آزادراه مراغه- هشترود

ضرورت تسریع در ساخت قطعه ۵ آزادراه مراغه- هشترود

هشترود- وزیر راه و شهرسازی دستور تسریع در ساخت قطعه ۵ آزادراه مراغه-هشترود که محل اتصال شهر هشترود به اتوبان تبریز- زنجان است را صادر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی شامگاه دیروز چهارشنبه در جریان سفر خود به آذربایجان شرقی به همراه خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی، رحمتی معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی، امینیان فرماندار شهرستان هشترود، سید حمزه امینی نماینده مردم هشترود در مجلس شورای اسلامی و شکری فرماندار شهرستان مراغه از پروژه آزاد راه مراغه - هشترود بازدید کرد.

این آزاد راه با ۹۲ کیلومتر، ۳۲ دهنه پل بزرگتر از ۸ متر و ۱۰۴ دهنه پل کوچکتر از هشت متر با چهار خط عبوری به عرض ۲۸.۶ متر، سرعت رفت و آمد متوسط ۱۲۰ کیلومتر در ساعت در دست ساخت است.

اسلامی در این بازدید دستور بررسی مجدد قطعه ۴ آزادراه مراغه-هشترود را به مشاور پروژه داد و ابراز امیدواری کرد عملیات ساخت ۳۲ کیلومتر از این آزادراه در قطعات ۲ و ۳ (از کیلومتر ۱۳ تا ۴۵) و همچنین ایجاد رمپ ورود و خروج به شهر نظرکهریزی از محل کیلومتر ۴۵ تا پایان سال تکمیل و مورد بهره برداری قرار بگیرد.

وزیر راه و شهرسازی همچنین دستور تسریع در ساخت قطعه ۵ آزادراه مراغه-هشترود که محل اتصال شهر هشترود به اتوبان تبریز- زنجان است را صادر کرد.

لینک منبع