فرم لباس دانش آموزان مراغه ساماندهی می شود

فرم لباس دانش آموزان مراغه ساماندهی می شود

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه از ساماندهی فرم لباس دانش آموزان در مدارس این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه

جلیل اسلامی در جلسه مسئولین سازمان دانش آموزی مناطق جوار آذربایجان شرقی گفت: امسال پروژه‌های سرویس مدارس و طرح پوشاک دانش آموزی طی بخشنامه ای  به عنوان ماموریت به سازمان دانش آموزی سپرده شده است.

وی افزود : در طرح پوشاک مدارس ، اهدافی نظیر توسعه فرهنگ پوشش اسلامی ایرانی، ارتقای کیفیت لباس فرم دانش‌آموزی، نظارت بر امور اجرایی و مدیریت لباس فرم دانش‌آموزی و حمایت از کالای ایرانی در ایجاد رونق اقتصادی و تربیت اقتصادی دانش‌آموزان در پروژه لباس فرم دانش آموزی و رضایت مندی اولیا دنبال می‌شود.

وی همچنین ازاجرای شیوه نامه نظارت بر سرویس مدارس در سالتحصیلی آینده خبر داد و اضافه کرد: در پروژه سرویس مدارس نیز علاوه بر نظارت بر عملکرد پیمانکاران و رانندگان خودروهای حمل و نقل دانش‌آموزی و انجام فعالیت‌های فرهنگی تربیتی،نظارت بر امور اجرایی و مدیریت سرویس مدارس در سطح کشور نیز به سازمان دانش‌آموزی واگذار شده است.

اسلامی در ادامه به موضوع بوفه های مدارس نیز اشاره و افزود: از سالتحصیلی 98-99فعالیت بوفه های مدارس بدون دریافت مجوز امکان پذیر نخواهد بود.

رییس دستگاه تعلیم و تربیت مراغه در ادامه با بیان اینکه آموزش و پرورش امروزه باید به نیازهای متنوع پاسخ های متنوع داشته باشد ،افزود: مدیریت آموزش و پرورش مراغه درتابستان امسال در جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ،تعداد کانون های ورزشی خود را از 2به 8مجموعه رسانده است.

به اشتراک بگذارید :
لینک منبع