کسب رتبه فنی استان توسط روابط عمومی آموزش و پرورش مراغه

کسب رتبه فنی استان توسط روابط عمومی آموزش و پرورش مراغه

کارشناسی روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه به عنوان فنی ترین روابط عمومی استان آذربایجان شرقی در بین 39ناحیه و منطقه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، حسین صبور با اشاره به برگزاری گردهمایی دوروزه کارشناسان روابط عمومی آموزش و پرورش استان، گفت: این دوره متفاوت از سال های گذشته با رویکرد هم آموزی برگزار شد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اذعان داشت: ارزیابی صورت گرفته به تفکیک عملکرد مناطق برخوردار، نیمه برخوردار و کم برخوردار امتیاز دهی شده است که بعد از تعیین رتبه های اول تا سوم، فعالترین روابط عمومی ها نیز معرفی شدند.

وی ادامه داد: در برنامه ارزیابی عملکرد، شش محور (اخبار پوششی، اخبار تولیدی، درج در اخبار استانی، امتیاز فنی، فعالیت در فضای مجازی و ارزیابی سایت) مشخص شده است که ارزیابی سایت با در نظر گرفتن محورهای تخصصی فعالیت روابط عمومی امتیاز دهی شده است.

گفتنی است، براساس بررسی های به عمل آمده از عملکرد کارشناسان روابط عمومی نواحی و مناطق استان ،فرزاد غفاریان سالاری کارشناس روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه به همراه کارشناسان مناطق اهر و مرند بعنوان فنی ترین روابط عمومی های آموزش و پرورش استان در بین 39 ناحیه و منطقه معرفی شدند.

آدرس کانال اطلاع رسانی آموزش و پرورش مراغه در پیام رسان سروش

amp1857@

به اشتراک بگذارید :
لینک منبع