مسابقات کاپ آزاد پرس سینه و ددلیفت قهرمانی کشور در مراغه آغاز شد

 تاریخ خبر:  17 تیر 1400

مراغه- ایرنا- مسابقات کاپ آزاد پرس سینه و ددلیفت قهرمانی کشور با شرکت بیش از ۲۲۰ ورزشکار در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان از امروز پنجشنبه در مراغه آغاز شد.

 رییس هیات بدنسازی و پرورش‌ اندام آذربایجان شرقی روز پنجشنبه در حاشیه این رقابت ها در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: این مسابقات به مدت ۲ روز برگزار می شود.

علی نیک رزم با اشاره به اینکه وزن کشی ورزشکاران در سالن شهید کنعانی مراغه برگزار شد، افزود: امروز پنجشنبه ۱۷ تیرماه یکصد ورزشکار پرس سینه در رده های نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با هم رقابت می کنند.

وی گفت: پیش بینی می شود که فردا نزدیک ۱۲۰ تا ۱۵۰ ورزشکار ددلیفت در این دوره از رقابت ها شرکت کنند.


مسابقات کاپ آزاد پرس سینه و ددلیفت قهرمانی کشور در مراغه آغاز شد

وی اعلام کرد: مسابقات به صورت کاپ آزاد بوده و ورزشکاران از بیشتر استان های شمالغرب کشور از جمله آذربایجان‌شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، کردستان و حتی از اصفهان در این مسابقات حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد:  کمیته فنی مسابقات منتخبان و نفرات برتر را شناسایی و پس از اردوهای آماده سازی به مسابقات های قهرمانی باشگاه های کشور اعزام خواهد کرد.

مهدی نوایی رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه هم گفت: این مسابقات با حضور عوامل بهداشت و درمان و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار می شود.

به گزارش ایرنا این مسابقات با عنوان جام رصدخانه مراغه و به مناسبت گرامیداشت هفته ازدواج و عفاف و حجاب در سالن شهید کنعانی مراغه برگزار می شود.

 


لینک منبع