سرمربی: ۱۶ نفر در اردوی تیم ملی شنای معلولان و جانبازان حضور دارند

 تاریخ خبر:  20 تیر 1400

مراغه- ایرنا- سرمربی تیم ملی شنای جوانان جانبازان و معلولان گفت: هم اکنون ۱۶ شناگر در اردوی آماده سازی این تیم به میزبانی مراغه، حضور دارند.

علیرضا ایزدی روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: سومین اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان برای حضور در مسابقات پاراآسیایی بحرین به مدت یک هفته به میزبانی مراغه در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه وضعیت اردویی و میزبانی از این تیم مناسب است، گفت: هم اکنون ۲ استخر در مراغه در اختیار این تیم قرار دارد که برای تمرین در دو نوبت صبح و عصر از آنها استفاده می شود.

وی اضافه کرد: با توجه به محدودیت های کرونایی وجود این امکانات برای روند آماده سازی تیم مناسب و موثر بروده است.

وی گفت: محل برگزاری اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان، از نظر موقعیت آب و هوایی و جغرافیایی نیز شرایط مناسبی دارد.

وی افزود: در این اردوی آماده سازی، ۱۶ شناگر نوجوان و جوان حضور دارند که جنبه ارزیابی داشته و در آن نیز نفرات اصلی را برای اردوهای بعدی انتخاب خواهیم کرد.

وی با اشاره به روند آماده سازی تیم ملی گفت: در این راستا، هر ماه یک اردوی آماده سازی خواهیم داشت، تا بتوانیم ورزشکاران را به شرایط مطلوب آماده سازی برسانیم.
اردوی ۱۶ نفری تیم ملی شناسی جوانان معلولان و جانبازان در مراغه
وی افزود: ورزشکاران برخی استان های کشور به دلیل محدودیت های کرونایی، تمرینات استخری نداشته اند، لیکن در این اردوی آماده سازی در شهرستان مراغه تمرینات استخری را داریم.

وی ادامه داد: از مسئولان مراغه که فرصت را به ورزشکاران جوان داده اند که روند مناسب آده سازی داشته باشیم، کمال تشکر را داریم.

وی اضافه کرد: محل اردوی بعدی تیم ملی جوانان نیز با بررسی تمام شرایط وامکانات میزبانی های احتمالی، انتخاب خواهد شد.

وی افزود: در سه دوره قبلی حضور در مسابقات پاراآسیایی ، موفق به کسب مدال شده ایم لیکن در دوره پیش رو به دلیل محدودیت های کرونایی و تمرینات محدود در شرایط فعلی، سطح آمادگی شناگران پایین است، اما تلاش داریم در اردوهای بعدی سطح آماده سازی را برای کسب موفقیت در این رقابت ها افزایش دهیم.

اردوی ۱۶ نفری تیم ملی شناسی جوانان معلولان و جانبازان در مراغه

لینک منبع